Paslanmaz Çelik Boru Ek Parçaları Nereden Alınır

- Apr 13, 2018-

Paslanmaz çelik boru bağlantı parçaları nereden alınır

Paslanmaz çelik boru bağlantı parçaları nereden alınır? Kesinlikle 36 yıldan fazla profesyonel ve bol üretim tecrübesi ile kıç kaynak boru bağlantı parçaları Pekin Metleader Boru Hattı Technology Inc www.metleader.com Çin üreticisi seçerek.


Paslanmaz çelik boru bağlantı parçaları nedir? Bunlar genellikle ANSI / ASME B16.5, DIN, JIS ve EN gibi farklı uluslararası standartlara göre petrol, gaz, güç, gemi inşaatı, kimyasal vb. Kullanılan boru bileşenleridir. Hammadde yaygın olarak ASTM A403 316 / 316L, 304 / 304L, 321, 317 / 317L vs. içerir. Ana ürünler dirsek 90 derece, dirsek 45 derece, dirsek 180 derece uzun / kısa yarıçap, eşit tee, azaltılmış tee, eşmerkezlidir redüktör, eksantrik redüktör ve kapak.


Paslanmaz çelik boru bağlantı parçalarının avantajları korozyona karşı dayanıklıdır. Bu yüzden genellikle korozyona bağlı boru hatlarına monte edilirler. Aşağıdakiler paslanmaz çelik boru bağlantı elemanlarının bazı resimleridir. Genellikle karbon çeliğine dayanır, bu da Cr, Ni ve diğer alaşımların oranını% 20'nin üzerine çıkarır. Ortak çelik türleri şunlardır: 304,304 L, 321,316,316 L

steel elbow and tee.jpg

Paslanmaz çelik malzemenin özellikleri: paslanmaz çelik mukavemeti, tokluk indeksi, her türlü çelikten en iyilerinden biridir, en belirgin avantajı korozyona dayanıklı, kimya endüstrisinde, kağıt yapımında ve diğer aşındırıcı güçlü durumlarda paslanmaz çelik kullanılmalıdır, elbette, maliyet de daha yüksektir.

steel reducer and caps.jpg

Paslanmaz çelik boru bağlantı parçaları Operasyon Anahtarı:
1. Takarken paslanmaz çelik dirsek, bağlantı modu ile doğrudan boru üzerine monte edilebilir ve kullanılan konuma göre monte edilebilir. Genel olarak, boru hattının herhangi bir yerine monte edilebilir, ancak sızıntı olayını önlemek ve borunun normal çalışmasını etkilemek için sızdırmaz hale getirilmesi gerekir.
2. Paslanmaz çelik dirsek küresel vana, küresel vana, vana kullanıldığında, sadece açık veya tamamen kapalı, sızdırmazlık önlemek için, akış düzenleyen kabul etmiyoruz.
3. Paslanmaz çelik dirsek, üç. Uzun süreli depolama zamanında kontrol edilmeli, çoğu zaman işlem yüzeyinin temiz, kirleri temizleyin, kuru ve kapalı bir ortamda saklanmalıdır, kesinlikle istifade edilmeli veya açık havada. Paslanmaz çelik dirseği daima kuru ve havadar bir şekilde saklayın, cihazı temiz ve düzenli tutun ve doğru şekilde saklayın.
İpuçları: Paslanmaz çelik boru bağlantı parçaları bir çok şeyden haberdar olmalı, kullanıcılar kullanmak ve korumak için doğru ve makul yöntemlere göre, belirli yöntemlere göre kullanılmalıdır.