Dünya 180 ° karbon Çelik Dirsek Fiyat Analizi

- May 22, 2018-

Dünya 180 ° karbon çelik dirsek fiyat analizi

Endüstriyel binalarda, boru bağlantı parçaları uygulaması çok kapsamlıdır. Bunlar arasında karbon çelik dirseklerin büyük bir oranı var. Bugün dünyanın çeşitli ülkelerindeki karbon çelik dirseklerin fiyatlarını inceleyeceğiz.
Amerika Birleşik Devletleri ve Çin dünyanın en büyük iki devleri arasındadır. Boru bağlantı parçaları talebi çok büyük. Her iki ülkede de birçok üretici var. Karbon çelik dirsekler için, Çin'in ihracatı daha fazla ve fiyatlar daha elverişli. Avrupa ülkelerinde, nispeten az sayıda üretici bulunmaktadır ve fiyatlar temel olarak yüksektir. Güneydoğu Asya ve Güney Amerika'daki bazı ülkeler nispeten zayıf ekonomik temellere sahiptir ve güçlü bir şekilde altyapı geliştirmektedir. Boru bağlantılarına olan talep yıldan yıla artmıştır, ancak fiyat gereksinimi genel olarak düşüktür.

World 180°carbon steel elbow price analysis.jpg

Orta Doğu ülkelerinde, bol miktarda petrol kaynağı nedeniyle boru bağlantılarına olan talep az değil, ancak ticaretin gelişmesi daha olgunlaştıkça, müşteriler fiyatlara daha fazla dikkat etmeye başladı ve fiyatlar yavaş yavaş geriledi.