Karbon Çelik Dirsek Boru Ek Parçaları

Karbon Çelik Dirsek Boru Ek Parçaları bilgileri: Karbon çeliğinden dirsekler, Alaşımlı çelik dirsekler, Uzun yarı dirsekler, Kısa yarıçap dirsekler. A234 WPB dirsek üreticisi, A420 WPL6 dirsek, A234 WP11 dirsek, A234 WP5 dirsek, Dikişsiz dirsek, Büyük çaplı kurdele dirsekler, Dirsekler dirsek üretici firma.
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Karbon Çelik Dirsek Boru Ek Parçaları

Karbon Çelik Dirsek Boru Ek Parçaları bilgi:
Karbonlu çelik dirsekler, Alaşımlı çelik dirsekler, Uzun yarı dirsekler, Kısa yarı kemer dirsekler.
A234 WPB dirsek üreticisi, A420 WPL6 dirsek, A234 WP11 dirsek, A234 WP5 dirsek, Dikişsiz dirsek, Büyük çaplı fabricared dirsekler, Buttweld dirsek üreticisi,% 100 X-ray kaynaklı dirsekler Bir ISO9001: 2008 sertifikalı şirket, Hebei Longrun Boru Hattı Grubu lider üreticisi ve ihracatçısı olan uzun yarıçaplı ve kısa yarıçaplı dirsekler. Tüm ürünlerimiz uluslararası standartlara tamamlanmıştır. 72 mm'ye kadar olan dirsekleri 3 mm'den 40 mm'ye kadar duvar kalınlığı ile üretebiliriz.
Butt kaynaklı boru dirseği
OD: Dikişsiz dirsek (1/2 "~ 24"), Kaynaklı Dirsek (26 "~ 72")
THK: 3mm ~ 40mm / SCH10, SCH20, SCH30, SCH40, STD, SCH80, XS, SCH120, SCH160, XXS
Bükme yarıçapı: R = 1D, 1.5D
Dirsek açısı: 30 °, 45 °, 60 °, 90 °
Finiş: Kumlama, Antitust boya, Sıcak daldırma galvanizleme
Malzeme: karbon çeliği, alaşımlı çelik

Karbon Çelik Dirsek Boru Ek Parçaları .jpgKarbon Çelik Dirsek Boru Ek Parçaları-0.jpg

İşaretleme ve ambalajlama:

Nakliye esnasında hasar görmemesi için ambalajlama ürünleri. İhracat durumunda, standart ihracat paketi tahta kutularda tamamlanır. Tüm bağlantı elemanları ve flanşlar, sınıf, parti, boyut, sınıf ve markalarımızla işaretlenmiştir. Özel gereksinimlerimize göre, ürünlerimiz üzerindeki logoyu da özelleştirebiliriz.

Kalite güvencesi:
Metline'da tüm bağlantı elemanları ve flanşlar, hammadde tedarikinden ürün teslimatına kadar üretim sürecinin her aşamasında sıkı denetime tabi tutulur. Astm, asme, mss, din, en ve JIS spesifikasyonları ve standartlarla uyumluluğu görsel olarak incelerler. İhtiyaca göre resmi Onaylama Teşkilatı kuruluşunun, ürünün malzeme raporu, boyutu ve kalite uygunluğuna tanık olması gerekebilir.
Test sertifikası: EN 10204 / 3.1b üretici Test Sertifikasına, hammadde sertifikasına,% 100 radyografi test raporuna, üçüncü parti muayene raporuna göre

Karbon Çelik Dirsek Boru Ek Parçaları-0.jpgKarbon Çelik Dirsek Boru Ek Parçaları-0.jpg

Hot Tags: karbon çelik dirsek boru bağlantı parçaları, Çin, üreticiler, tedarikçiler, boyutlar

Sorgulama

You Might Also Like