Karbon Çelik Boru Ek Parçaları Dirsek 180 Derece

Karbon Çelik Boru Ek Parçaları Dirsek 180 Derece Karbon çelik boru bağlantı parçaları dirsek 180 derece, Metleader boru hattı teknoloji inc Teslim 35 yıllık tasarım ve üretim tecrübesi, uygun fiyat ve mükemmel satış sonrası hizmet ile kaliteli ürünler oluşturmak için, yeni ve eski müşterilere hoşgeldiniz. ..
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Karbon Çelik Boru Ek Parçaları Dirsek 180 Derece

Metreader boru hattı teknik teşkilatı, karbon çelik boru bağlantı elemanları dirsek 180 derece tedarik, tasarım ve üretim tecrübesi, uygun fiyat ve mükemmel satış sonrası servis ile iyi kalitede ürünler oluşturmak için, yeni ve eski müşterilere danışmak için 35 yıl vardır.
Kaynak fittingleri dirsek, tee, kapak, redüktör vb. Içerirler. Bu boru bağlantı parçaları, nominal boru boyutu ve boru planında belirtildiği gibi, en çok kullanılan kaynaklı boru bağlantı parçalarıdır. Kaynaklı boru parçaları genelde dikişsiz veya kaynaklı borulara hammadde olarak, ürünün şeklini alması için farklı üretim süreçleri yoluyla. Karbon çeliğinin maliyet avantajlarından dolayı kaynak en yaygın inşaattır. Karbon çelik boru bağlantı parçaları dirsek 180 derece, boru hattının yönünü değiştirmek için yaygın olarak kullanılan bir üründür.
Karbon çelik boru bağlantı parçaları dirsek 180 derece hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, pls bizi aramaktan çekinmeyin.


Karbon çelik boru bağlantı parçaları dirsek 180 derece malzemesi
ASTM / ASME A 234 WPB, WPC
ASTM / ASME A 860 WPHY 42, WPHY 46, WPHY 52, WPH 60, WPHY 65 ve WPHY 70

Karbon çelik boru bağlantı parçaları dirsek 180 derece üretmek

karbon çelik boru bağlantı parçaları dirsek 180 derece process.png

Karbon çelik boru bağlantı parçaları paketinin ve teslimatının dirsek 180 derece

karbon çelik boru bağlantı parçaları dirsek 180 derece package.png

Sorgulama