Yüksek Kalite Karbon Çelik Dirsek

Yüksek kalite karbon çeliği dirseği hakkında malzeme veya dirsek üretimini anlayabiliriz. Malzeme: karbonlu çelik A235WPB, A105,20 # vb. E-postalarımız var sales@metleader.com
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları


Yüksek Kalite Karbon Çelik Dirsek

Yüksek kalite karbon çeliği dirseği hakkında malzeme veya dirsek üretimini anlayabiliriz.
Malzeme: karbon çeliğin A235WPB, A105,20 # vb.
Dirsek üretimi: Dikişsiz.
Yükseklik dereceli karbonların dirsek derecesi 30 °, 45 °, 90 °, 180 ° ve bazı müşteri komisyon boyutlarına sahiptir.
Uygun boyut nasıl seçilir:
1.alawy boyutu 180 derecelik, 90 derece, 45 derecedir. Boru hattını kullanırken yüksek platform.90 derece ve 15 derece dirsekten boru hattı kullanan 180 derece karbonlu çelik dirsek.
2. Boru hattı dizaynına göre mühendislik, boru hattının döşenmesine uyum sağlamak için farklı ebatlarda dirseklerle tasarlanacaktır.

karbon çeliği AMSE B16.5 kısa dirsek.jpg

Yüksek kaliteli karbon çelik dirsek teknik şartları
1, kaynak kalitesi, belirli bir açıdan belirli bir açı bırakarak, bir oluk içine araba kalitesini artırmak için kaynak için boru bağlantı parçaları çoğunluğu, bu da daha sıkı gereksinimleri, ne kadar kalın kenar, ne kadar açı ve sapma hükümlerinin kapsamı. Yüzey kalitesi ve mekanik özellikler temelde borular için olanlarla aynıdır. Kaynak kolaylığı için, boru bağlanacak boru ile aynı çelik cinsidir.
2, diğer bir deyişle, tüm boru bağlantı parçaları yüzey muamelesinden, oksit kaplamanın iç ve dış yüzeyinden şutla püskürtme spreyi ile geçirilmeli ve daha sonra korozyon önleyici boya ile kaplanmalıdır. Bu ihracat ihtiyaçları içindir. Ayrıca, taşımayı kolaylaştırmak ve Çin'de pas paslanmasını önlemek için bu alandaki çalışmaları yapmak da gereklidir.
3, yani paketleme gereksinimleri İhracat gibi küçük tüpler için, bu kutudaki dirsek sayısının yaklaşık bir tonu geçememesi koşuluyla, ahşap kutuları yaklaşık 1 metreküp yapmanız gerekir, standart takım elbise sağlar, Bununla birlikte, generalin toplam ağırlığı 1 tonu aşamaz. Büyük parçaların y gibi tek bir pakete sahip olacakları 24 "gibi tek bir pakete sahip olmaları gerekir Ayrıca paket işareti, işareti boyut, çelik numarası, seri numarası, marka üreticileri vb. Belirtmek içindir. Ticari marka Müşterilere Marka Vermek için yazılı fabrika logosu da yazılabilir.

Bu, yüksek kaliteli karbon çelik dirseği kullanmanın bir resmi.

Yüksek Kalite Karbon Çelik Elbow.jpg

Ayrıca paslanmaz çelik dirseğe ihtiyacınız varsa, bana en iyi fiyat ve hizmeti verecek email.we'yi de gönderebilirsiniz.


Hot Tags: yüksek kaliteli karbon çelik dirseği, Çin, üreticiler, tedarikçiler, boyutlar

Sorgulama

You Might Also Like