Uzun Radius 180 Dirsekli Çelik Boru Ek Parçası

Uzun yarıçaplı 180 derece dirsek çelik çelik boru bağlantısının bir türüdür. Dirseğin işlevi genellikle boru hattının yönünü değiştirmektir. Malzeme karbon çeliği, paslanmaz çelik, alaşımlı çeliği ifade eder.
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Uzun yarıçaplı 180 dirsek çelik boru bağlantı parçası
Metleader, çelik boru bağlantılarının imalatında ve ihracında en hızlı büyüyen şirketlerden biri haline geldi. Uzun yarıçapı dirseğimiz ANSI B 16.9 standardını benimser, çünkü yüksek kaliteli metal kullanıldığında boyut doğrudur, servis ömrü uzundur.
Avantajımız olarak yüksek kalite ve üstün hizmet alıyoruz. Uluslararası kalite standartlarına uygun yüksek kaliteli 180 derece dirsek büyük bir miktarı kaynağı. Bu bağlantı parçaları, kimya sanayi, kimyasal gübre, petrol, doğalgaz, kağıt endüstrisi, gemi yapımı ve diğer sanayilerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Buna ek olarak, müşteri özelliklerine tam olarak uygun OEM hizmetleri de sunuyoruz.
Dirsek çok önemli bir boru bağlantı parçasıdır. Dirsek kullandığımızda boru hattının yön değiştirmesi gerektiği anlamına gelir. 180 derece dirsek iki paralel boruyu birbirine bağlayabilir.
Metleader, çeşitli uygulamalar için kullanılabilen yüksek kaliteli dirsek tedarik etmektedir. Arka yayın kalınlığı test edilmiş ve doğrulanmıştır ve kalınlığı, dayanıklılık ve doğruluğa sahip standart gereksinimlerini tam olarak karşılayabilmektedir.

image001_ 副本 .jpgimage003 (001) .jpg

Metleader güçlü bir depolama kapasitesine sahiptir ve birçok spesifikasyonda büyük bir envanter vardır. ASME / ANSI B16.9, JIS ve DIN standartlarına sahip uzun yarıçaplı 180 dirsek çelik boru bağlantısı gibi. Malzeme karbon çeliğinden A234 WPB'ye, paslanmaz çelikten ve alaşımlı çelikten söz eder. Tüm ürünlerimiz kalite kontrol departmanımızın sıkı denetimini geçti. Ayrıca, aynı zamanda, küçük boyutlu ürünler (1/2 "ila 3") için güçlü kontrplak kutuları ya da paletleri ambalaj olarak seçiyoruz, aynı zamanda karton ambalaj da temin edebiliyoruz. Müşterinin ihtiyaçlarına göre özel paketleme mevcuttur. Bu önlemler kaliteli ürünlerin müşterilere ulaşmasını sağlamak için kullanılır. Büyük miktarda depolama olduğundan, genel siparişler için teslimatımızın süresi yaklaşık 25-45 gündür.

image007 (001) .jpg

Metleader'in 180 derece dirseği, petrole, petrol borularına, kimyasal işleme, enerji santrallerine, gemi inşa etmeye vb. Uygulanabilir.

image009 (001) .jpgimage011_ 副本 .jpg


Hot Tags: uzun yarıçapı 180 dirsek çelik boru bağlantısı, Çin, üreticiler, tedarikçiler, boyutlar

Sorgulama

You Might Also Like