Paslanmaz çelik dirsek boru 2 inç

Stok yüksek kaliteli paslanmaz çelik dirsek boru 2 inç bir sürü var. Paslanmaz çelik dirsek en çok satan ürünümüz var.
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Paslanmaz çelik dirsek
Stok yüksek kaliteli paslanmaz çelik dirsek boru 2 inç bir sürü var. Paslanmaz çelik dirsek en çok satan ürünümüz var.
Borulama sistemi dirsek boru hattı yönünü değiştirmek boru ek parçaları var. Açı göre orada 45 ° ve 90 ° 180 ° üç tür en yaygın olarak kullanılan, ihtiyaçlarını da mühendislik ek olarak dahil 60 ° ve diğer standart dışı açılı dirsek. Paslanmaz çelik dirsek kaynaklanan karbon farklı çelik dirsek temel malzeme fark, için uzun bir süre değil pas, değil aşınmış onun kimyasal bileşimi dirsek yüzey devam edecektir.
Paslanmaz çelik dirsek genellikle karbon çelik temelinde CR, NI ve diğer alaşımları yüksek oranda artırmak için içeriği oranı, % 20'den fazla ulaşabilirsiniz.

image003_副本.jpg

Ürün adı: Paslanmaz çelik dirsek 2 inç
Standartlar: ANSI, ASME, MSS SP, tr, DIN, GOST, JIS2220
Duvar kalınlığı: sch10, sch20, sch30, std, sch40, sch60, xs, sch80, sch100, sch120, sch140, sch160, xxs, sch5s, sch20s, sch40s, sch80s
SS dirsek malzemesi: 304, 304L 316 316L, 321
Diğer boyutu: 1/2"~ 72" DN15 ~ DN1800


Şekil-in paslanmaz çelik boru bağlantı parçaları:
Paslanmaz çelik boru bağlantı parçaları en iyi gücüm ve tokluk dizin her türlü çelik, onların en önemli avantajı kimyasal gazetede Anti-korozyon ve diğer aşındırıcı günler paslanmaz çelik, tabii kullanmanız gerekir, maliyeti yüksektir!

 

Uygulama:
Paslanmaz çelik dirsek uygulama alanı: Paslanmaz çelik dirsek yaygın olarak kullanılan petrol, kimyasal, nükleer enerji santrali, gıda üretimi, inşaat, gemi yapımı, kağıt yapımı, tıp ve diğer sektörlerde farklı sektörlerde farklı var. , çeşitli sektörlerde kullanım değeri göstermek için kullanır.
Paslanmaz çelik dirsek kullanımı: su, meyve suyu, içecekler, bira, gıda, Petrokimya, nükleer enerji, makine, tıbbi malzeme, gübre, gemi inşa, su geçirmez tedavi, boru hatları ve benzeri. Geniş bir uygulama, küçük yolundan birkaç milimetre, birkaç metre için büyük yüksek basınç için yüksek vakum için uygulanabilir.

  image007(001).jpg


Hot Tags: Paslanmaz çelik dirsek boru 2 inç, Çin, üreticiler, tedarikçiler, boyutları

Sorgulama

You Might Also Like