Üretim süreci boru dirsek

Üretim süreci boru dirsek

Karbon çelik boru dirsek, onun farklı üretim süreci nedeniyle (haddelenmiş) karbon sıcak haddelenmiş çelik dirsek boru ekleme parçaları ve karbon soğuk haddelenmiş çelik dirsek boru ek parçaları bölmek.
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Üretim süreci boru dirsek

Karbon çelik boru dirsek, onun farklı üretim süreci nedeniyle (haddelenmiş) karbon sıcak haddelenmiş çelik dirsek boru ekleme parçaları ve karbon soğuk haddelenmiş çelik dirsek boru ek parçaları bölmek. Soğuk haddeleme tüp de dairesel tüpler ve özel şekilli borular ayrılmıştır.
Şimdi bize üretim süreci basit olarak aşağıdaki tanıştırayım:
1. haddeleme cs dirsek boru ek parçaları: yuvarlak kütük---Isıtma--tüp sondaj--tavlama--asit yıkama--patlatma--soğuk haddeleme... ısıl işlem---Düzle--hidrostatik test--işaretleme---Storeage
Soğuk haddeleme Dikişsiz Çelik Boru Ekstrüzyon karbon sıcak haddelenmiş çelik boru dirsek daha karmaşık yöntemidir. Üretim süreçlerinde temel olarak ilk üç adımı aynıdır. Fark Dördüncü adımda, yuvarlak tüp kütük boş ve tavlama, kullanımdan sonra Asitleme için özel bir asitli sıvı. Asitleme sonra petrol uygulanır. Daha sonra bir çok kanallı soğuk tarafından takip çekilmiş (soğuk haddelenmiş), özel ısıl işlem. Isıl işlem sonra o düz. Düzleştirme sonra çelik boru çatlamak makine (veya hidrostatik test) iç kusur tespiti için gönderilir. Çelik boru içinde çatlaklar varsa, kabarcıklar ve diğer sorunları tespit edilecektir. Ayrıca sıkı el ile seçim yoluyla kalite kontrol sonra. Kalite kontrol sonra boya numarası, üretim toplu işlemleri özellikleri ve benzeri püskürtülür. ve deponun içine vinç üzerinden kaldırdı.
2.Hot haddelenmiş (kalıptan çekilmiş karbon çelik dirsek boru ek parçaları): tüp kütük → → → üç-roll eğriltme perforasyon haddeleme, sürekli haddeleme veya Ekstrüzyon Boru → boyutlandırma (veya azalan) → soğutma → düzleştirme → hidrostatik test (ya da kusur algılama) → → Isıtma yuvarlak → depolama etiketleme
Hammadde haddelenmiş karbon çelik dirsek boru tüp kütük, tüp kütük kesme makinesi tarafından kesilmiş ve yaklaşık bir metre uzunluğunda, kütük içine işlenmiş ve fırın Konveyör bant tarafından gönderilir. Kütük bir fırın, yaklaşık 1200 derece santigrat sıcaklıkta ısıtılır. Hidrojen veya asetilen yakıttır. Fırın Sıcaklık kontrolü önemli bir sorundur. Tüp kütük yayımlandıktan sonra delik delme bir basınç tarafından takılmalıdır. Genellikle daha yaygın punch'ı makine, bu tür delici makine üretim verimliliği, ürün kalitesi, perforasyon genişleme piercing koni şeklinde silindir büyük, boru ek parçaları çeşitli giyebilir. Delikli sonra yuvarlak tüp kütük üç-roll eğriltme haddeleme, sürekli haddeleme veya ekstrüzyon olmuştur. Tüp boyutlandırma kaldırmak için ekstrüzyon sonra. Boyutlandırma makine çelik embriyo yumruk bir boru montaj oluşturmak için yüksek hızda konik bit aracılığıyla içine döner. Boru iç çapı matkap çapını uzunluğuyla belirlenir. Tüp sabit olmuştur sonra soğutma kule içine girer ve su spreyi ile soğutur ve boru ek parçaları soğutmalı ve doğruldu. Düzleştirme sonra boru çatlamak makine (veya hidrostatik test) iç kusur tespiti için gönderilir.

Hot Tags: üretim prosesi, Çin, üreticileri, boru dirsek tedarikçiler, boyutları

Sorgulama

You Might Also Like