Paslanmaz Çelik Kısa Halkalı Dirsek

Paslanmaz Çelik kısa yarıçap Dirsek gibi farklı derece vardır: 90 derece ve 180 derece ve 45 derece, aynı zamanda bazı özel derece var. Bizim paslanmaz çelik kısa yarıçap dirseği kaliteli malzemelerden yapılır ve kalite sağlamak için üretim her aşamasında sıkı bir şekilde denetlendi .
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Paslanmaz çelik kısa yarıçap Dirsek

Paslanmaz Çelik kısa yarıçap Dirsek farklı dereceye sahiptir: 90 derecelik ve 180 derece ve 45 derece, aynı zamanda belirli bir dereceye sahiptir.
Paslanmaz çelik kısa dirsek dirseğimiz kaliteli malzemelerden üretilmiştir ve kaliteyi sağlamak için üretim her aşamasında sıkı bir denetime tabi tutulmuştur. Bu paslanmaz çelik kısa yarı dirsekli dirsek tasarımı, uluslararası kalite standartlarına, korozyon direncine, sağlamlığa ve dayanıklılığa uygundur. Ayrıca karbon çeliği kısa yarıçap dirseği ve flanş gibi diğer boru bağlantı parçaları, ayrıca özel çizimi destekleyebiliriz. Ürün Tedarik departmanımız çelik flanş kombinasyonları ve ansi / asme B16.9 90 derece kısa yarıçaplı dirsekler sunmaktadır. Bizimle sipariş verdiğinizde, ürünün arkasındaki kişiye karşı koyacak bir ürün alacaksınız.

Paslanmaz çelik kısa yarıçap Elbow.jpg

Deneyimli depo personelimiz siparişinizi seçmeye hazırdır ve teslim etmeye hazırdır. Paslanmaz çelik boru kısa yarıçapı dirseğini müşterinin özelliklerine göre ve tahta kutu, paket paleti, yurtdışı ambalajı vb. Uygun yöntemlerle paketliyoruz. Kayışsız sertleştirilmiş kapların (kontrplak, metal) harici bir kilit veya klibi olması gerektiğini biliyorsunuzdur. (Tutkal, çivi ve vidalar yeterli değildir.) Malların doğru bir şekilde paketlenmesinin malların varış yerlerine güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için en iyi yol olduğunu biliyoruz.
Nakliye politikası
Teslim süresi ve teslim tarihi, sipariş edilen çeliğin "türü ve miktarı" temel alınarak hazırlanmıştır. Satış ekibimiz sizi alıntılarken bir teslimat programı sağlayacaktır. Nadir durumlarda, teslimat programı değişebilir, bu nedenle sipariş verirken satış departmanımızla iletişime geçin.
Sipariş, 2-3 iş günü içinde verilecek ve nakliye işlemi sırasında 5-10 iş günü sürebilir. Paslanmaz çelik boru kısa yarıçapı dirseği stokta değilse, siparişin gönderilmesi 2-4 hafta sürebilir.

Hot Tags: paslanmaz çelik kısa yarıçap dirseği, Çin, üreticiler, tedarikcı firmalar, boyutlar

Sorgulama

You Might Also Like