Paslanmaz çelik boru dirsek

Paslanmaz çelik boru dirsek verilebilir ve önde gelen Çin tedarikçi Metleader tarafından sağlanan. Yürütülen ANSI/ASME B16.9 ve 304/316 ve 304 L/316 L de dahil olmak üzere malzeme standarttır. 1/2" 48" için boyutudur. Herhangi bir soruşturma için e-posta gönderin:salesdirector@metleader.com, skype:yangshumei_1985.
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Paslanmaz çelik boru dirsek
Paslanmaz çelik dirsek esas olarak malzeme yapılmıştır karbon çelik dirsekten farklıdır. Kimyasal kompozisyon ve uzun süre aşınmış değil dirsek yüzey pas olmadan devam edecektir. Paslanmaz çelik genellikle artan Cr, Ni ve karbon çelik dayalı diğer alaşımlar oranı, içerik oranı % 20 den fazla ulaşılabilir. Paslanmaz çelik yaygın türlerinden 304,304 L, 321,316,316 L, 1Cr18Ni9Ti, 0cr18ni9 içerir. Sayıları ifade edilen sayılarda ilk birkaç çeliktir Japonya ve Amerikan çelik sayı ifade yolu ve sonuncusu (1Cr18Ni9Ti) Çin ifade yöntemi olduğunu.
Paslanmaz çelik özellikleri gücü ve tokluk dizin en iyi çelik her türlü. En önemli avantajı korozyon direnci, kimya endüstrisinde, kağıt yapım sanayi ve diğer aşındırıcı durumlarda paslanmaz çelik kullanmanız gerekir. 90 derecelik dirsek esas olarak bağlantı boru dönemeçte bir paslanmaz çelik boru kurulum için iki borunun aynı anma çapı veya 90 derece dönüş boru yapma farklı anma çapı ile bağlamak için kullanılır. Dirsek bir çok önemli boru montaj olduğunu. Biz bir dirsek kullandığınızda, yönünü değiştirmek boru hattı Yani ihtiyacı var.

image003_副本.jpg

Metleader en hızlı büyüyen şirket imalat ve sainless çelik boru dirsek dışa aktarma dahil olarak. ASME B 16,9 belirtimi ve üretmek, kalitesi yüksek ve uzun hizmet ömrü için yüksek kaliteli malzeme kullanarak göre boru dirsek. Biz kaliteli ve üstün hizmeti sonsuz amacımız çekici. Biz hangi uluslar arası kalite standartları ile uyumlu yüksek kalite paslanmaz çelik dirsek, büyük miktarda kaynağı. Bu çelik boru dirsek özel kimyasal sanayi, kimyasal gübre, kağıt yapım sanayi ve diğer sanayi için kullanılır. Buna ek olarak, ayrıca OEM Hizmetleri müşterinin belirtimlerine göre sağlar.
Metleader'ın depolama kapasitesi çok güçlü ve çok sayıda ürün var istikrarlı ve hızlı teslimat sağlanan büyük bir hisse senedi. Ve paket biz güçlü kontrplak durumlarda ya da palet seçilmiş. Aynı zamanda küçük boy ürünler için (1/2 "3") Karton Ambalaj ve özelleştirilmiş paketleme are elde edilebilir.

image007_副本.jpg


Sorgulama