A234 WPB kaynaklı çelik boru bağlantı parçaları

A234 WPB kaynaklı çelik boru montaj karbon çelik boru montaj bir türüdür. A234 WPB malzemedir ve onlar değil sorunsuz kaynaklı. Biz üretebilir kaynaklı boru montaj 26 inç için 72 inç büyüklüğünde ve sac malzemedir.
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

A234 WPB kaynaklı çelik boru bağlantı parçaları

Biz son zamanlarda karbon çelik A234 WPB boru ile büyük miktar Malezya için uygun bir dizi ihraç. Bu müşteri fabrikamızı ziyaret ettiler sipariş yerleştirmeden önce onlar bizim için çok memnun. Aynı zamanda onlar sorunsuz A234 WPB çelik boru bağlantı parçaları arasındaki fark hakkında bir soru kaldırdı ve A234 WPB kaynaklı çelik boru bağlantı parçaları.
Bu müşteri bir lider olduğunu şirketin ticari ana Pazar Amerika olduğunu. Kalite isteği çok kesinlikle öyle. Onlar sorulan soru ile ilgili olarak:

A234 WPB Seamless pipe fitting.jpg

Fark ilk olarak boyutu, Dikişsiz boru montaj 1/2" 36" için dikişli boru montaj olduğunu 1/2'den "büyük yok sınırlı boyutlandırmak için. İkinci farktır uygulama, Dikişsiz boru montaj genellikle orta ve yüksek basınç ve sıcaklık boru hattı için kullanılan, genellikle orta ve düşük basınç ve sıcaklık boru hattına uygulanan kaynaklı boru montaj. Ne zaman onlar müşteri ziyaret bize biz dikkatle bu noktaları açıklar ve kesinlikle kaynaklı boru montaj test % 100 garanti. Bu yüzden müşteri bizim iyi niyet tarafından etkilenen ve kurulması uzun vadeli işbirliği ilişkisinin bekliyorum.
A234 WPB Dikişsiz boru montaj:

A234 WPB Seamless pipe fitting 1.jpg

A234 WPB kaynaklı boru montaj:

A234 WPB Seamless pipe fitting 2.jpg

Hot Tags: a234 wpb kaynaklı çelik boru bağlantı parçaları, Çin, üreticiler, tedarikçiler, boyutları

Sorgulama

You Might Also Like