3 inç Boru Bükümü

Boru bükümü, iki çeşit soğuk-kaynatma ve sıcak basma işlemine bölünmüş, komple bir bükme ekipman setiyle kavisli. Ne tür makine, teçhizat ve boru hatları olursa olsun.
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

3 inç boru bükümü
Boru bükümü, iki çeşit soğuk-kaynatma ve sıcak basma işlemine bölünmüş, komple bir bükme ekipman setiyle kavisli. Ne tür bir makine ve teçhizat ve boru hatları olursa olsun, çoğu boruları yağ, gaz, infüzyon, mühendislik köprü yapımı gibi bükmek için kullanılırlar.
Bölmek için eğrilik yarıçapına göre: uzun yarıçap dirseği ve kısa yarıçap dirseğine bölünebilir. Uzun yarı dirsek dirseği, eğrilik yarıçapının r = 1.5D değerinin 1.5 katına eşit olan boru dış çapını ifade eder; kısa yarıçap dirseği, boru çapına eşit olan eğrilik yarıçapını, yani r = 1.0D'yi ifade eder. (d dirsek çapı, R eğrilik yarıçapıdır).

image003 (001) .jpg


3 inçlik boru kıvrımının özellikleri:
Malzeme: karbon çeliği veya paslanmaz çelik
Boyut: 3 inç
Yöntemleri yapın: İtin, basın, dövün, atın, vb.
Üretim standartları: AMSE / ANSI, DIN
Bağlantı yöntemi: Alın kaynağı.
Dikişsiz: DN50-DN1200,
Kaynaklı: DN50-DN1200


Uzun bükülme yarıçapı ve teğetsel düz boru uzunluğu, bir boru sisteminde kaynak noktasını daha az hale getirir, bu alanda çalışma ve maliyet tasarrufu sağlar. En düzenli boru dirsekleri 30 derece, 45 derece, 90 derecedir, eğme yarıçapı 3D, 5D, 7D, 10D'dir, burada "D" bu dirseğin nominal çapıdır.


Hot Tags: 3 inç boru bükümü, Çin, üreticiler, tedarikçi, ölçüler

Sorgulama

You Might Also Like