Bitişik kaynaklı boru uç uç

Bitişik kaynaklı boru uç uç üreticisi olarak, her türlü boru bağlantı parçaları, boru dirsek, boru Redüktör, boru tee gibi Metleader sağlar.
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Bitişik kaynaklı boru uç uç

Bitişik kaynaklı boru uç uç üreticisi olarak, her türlü boru bağlantı parçaları, boru dirsek, boru Redüktör, boru tee gibi Metleader sağlar.

Butt Welded Pipe End Cap.jpg

Bitişik kaynaklı boru uç uç bir boru sonunda kaynaklı veya boru kapsayacak şekilde boru dış iş parçacığı üzerinde yüklü boru ek parçaları kaynak için kullanılır. Boru kapatmak için kullanılan, işlev boru tıkalı olarak aynıdır. Tüp kap bir dışbükey tüp kap, konik bir kabuk, bir değişken çap bölüm, düz bir kapak ve bir bağlama noktası tasarım içerir. Popo kaynaklı boru dışbükey tüp kapakları dahil koruma başlığı: hemisferik tüp kapaklar, oval tüp kapaklar, çanak kapaklar ve küresel cap caps. --Dan görüş yarımküresel tüp dışbükey tüp kap dan gücünün giderek kötü, ama yavaş yavaş iyi imalat üretim, zorluk kap.
Bitişik kaynaklı boru uç uç da tak, boru, boru, ancak kap doğrudan kanalda, olabilir gibi aynı rolü kapatmak için kullanılan boru kapak, bölme, diğer boru ek parçaları gerekmez denir. Tüp kap bir dışbükey tüp kap, konik bir kabuk, bir değişken çap bölüm, düz bir kapak ve bir bağlama noktası tasarım içerir.

Butt Welded Pipe End Cap 1.jpg

Bitişik kaynaklı boru uç uç son kapağı basınç gemide basinç ana yatak parçası var... Etkisi sızdırmazlık. Bir tank basınç gemi altına yapılıyor, ikinci son-in boru, ileri uzatmak, daha sonra kapalı kaynaklı boru şeklinde bir mühür kafa kullanmak hazır değil. Baş aynı etkiye sahip ürün kör bir tahta ve bir kap var, ama iki ürünün demonte. Ve sızdırmazlık baş kaynaklı sonra o değil demonte. Onun eşleşen boru bağlantı parçaları ile basınçlı kaplar, borular, flanş, dirsek, tee, haç ve diğer ürünler var. Bitişik kaynaklı boru uç uç kalite için basınç gemi uzun vadeli güvenli ve güvenilir çalışmasını doğrudan ilgilidir.

Hot Tags: popo kaynaklı boru sonunda kap, Çin, üreticiler, tedarikçiler, boyutları

Sorgulama

You Might Also Like