Galvanizli boru kapağı

Yüksek galvanizli boru kapağı imalatı ve ihracatı yapmakta, 35 verimli deneyime sahibiz ve Çin'deki en profesyonel firma durumundayız. Basınçlı kapların en sıkıcı bileşenlerinden biri olan galvanizli boru kapağı birçok formlara sahiptir ve küresel, eliptik
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Galvanizli boru kapağı

İmalat ve ihracat yüksek galvanizli boru kapağı, 35 verimli deneyime sahip ve Çin'deki en profesyonel şirketiz.

galvanizli boru cap.jpg

Basınçlı kapların en preslenen bileşenlerinden biri olan galvanizli boru kapağı birçok formlara sahiptir ve küresel, elipsik, tabut şekilli, küresel taç, koni kabuk ve çok yakında oval boru kapaklarının en çok uygulandığı alana bölünebilir. Oval tüp kapağı iki parçadan oluşur: yarım elipsoid ve H yüksekliğinde düz kenar (yani kısa bir silindir). Düz Kenar bölümü, elipsoidal kabuğun bağlantı kenarını ve silindiri, kaynak yapılmış kenar ucu ve termal stresin üst üste binmesini önlemek ve boru başlığının ve silindirin birleşme yerindeki kaynakta radyal eğrilik yarıçapının ani değişimini önlemek için boru başlığının ve silindirin birleşimi, kaynak gerilme durumunu iyileştirmek için .

Eliptik kapağın sadece küçük bir kısmı olmasına rağmen, sanayinin gelişimi için önemli bir anlam ve işlev görür. Yaşlanma, ömür boyu vb. Gibi yedek parçaların sızdırmazlığı bu ekipman ve ekipman üzerinde önemli etkiye sahiptir. Kullanıcılar, yedek parçaların düzenli denetlenmesi ve bakım için, yağlama yağı ile silinebilir, parçaların ömrünü uzatabilir. Buna ek olarak, standartların doğrudan özelliklerin kullanımını etkileyip etkilemediğine bakılmaksızın, parça özelliklerinin de çok önemli olduğunu belirtmek isterim. Bu nedenle, yedek parça seçiminde tüketicilerin, standart özelliklere sahip ürünlerin seçimi, üreticilerin resmi niteliklerine sahip olmayı seçmeleri gerekir. Son birkaç yılda, galvanizli boru kapağının boyutundan daha az, ancak ürünün kalitesi pürüzlü. Yedek parçaların seçiminde müşteriler, dolandırıcılık önlemek amacıyla malzemelerin türünü sağlamak en iyisidir!

galvanizli boru cap02.jpg

Sorgulama