Borular için Paslanmaz Çelik Uç Kapakları

Paslanmaz Çelik Uç Kapaklar ve baş şekli benzerdir, malzeme paslanmaz çeliktir ve karbon çeliktir, boru kapağının boyutu nispeten küçüktür, dövülmüş olabilir. Boru başlıkları genellikle bir borunun ucunda kullanılır.
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Borular için Paslanmaz Çelik Uç Kapakları
Paslanmaz Çelik Uç Kapaklar ve baş şekli benzerdir, malzeme paslanmaz çeliktir ve karbon çeliktir, boru kapağının boyutu nispeten küçüktür, dövülmüş olabilir. Boru başlıkları genellikle bir borunun ucunda kullanılır.
Dışbükey boru şekilli kapaklar, yarı küresel bir boru başlığı, oval boru başlığı, çanak şeklinde bir boru başlığı ve bir bilye şeklindeki boru başlığı içerir. Kuvvet açısından, dışbükey boru başlığı, yarı küresel tüp kapağından görülebilir.
Boru başlığı borunun ucunda doğrudan kalıp haline getirilir.
Geleneksel boru başlığı kenar halkasına basarak yapılır ve kalın duvar dövmeyi benimser.
Paslanmaz çelik boru başlığı, karbon çelik boru kapağı ve özel sınıf boru başlığı, elektrik üretimi, petrokimya, gemi inşaatı, kağıt imalatı, kimya, ilaç ve imalat gibi birçok endüstri tarafından yaygın olarak tedarik edilmektedir. Tapa olarak da bilinen Ppe kapağı.

image003 (001) .jpg


Borular için paslanmaz çelik uç kapakların özellikleri:
Buttweld Boru Uç Kapağı Üretim Aralığı - BORU BİTKİ KAPAKLARI - YUVARLA, OVAL
Dış Çap: Boru Bağlantısı (1/2 "~ 48")
Duvar Kalınlığı: 3mm - 40mm / SCH5, SCH10, SCH20, SCH30, SCH40, STD, SCH80, XS, SCH60, SCH80, SCH120, SCH140, SCH160, XXS
İmalat Standartları
ASME: ANSI B16.9, ANSI B16.28, MSS-SP-43
DIN: DIN2605, DIN2615, DIN2616, DIN2617, DIN28011
EN: EN10253-1, EN10253-2

image005 (001) .jpg


Boru kapağı / fişi, kapalı borunun ucundaki kaynaklı bağlantı parçaları için kullanılır. Bu çok kalın ve sağlam bir paslanmaz çelik popo kapağıdır, bu aksesuar eğimli bir deliğe sahiptir ve bunun yarısı oval çıkıntılıdır ve bağlantı borusunun kaynaklanması için kullanılır. Genellikle paslanmaz çelik 304 / 304l imalatını kullanır, bu montaj karbon içeriği düşüktür, kaynak işlemi zararlı karbür çöktürme miktarı en küçüktür, korozyon direncini garanti eder. 304 çelik gücü standardı ve 304L ultra düşük karbon standardı kalite güvencesi ile uyumludur. Boru kepleri birçok sanayide kullanılmaktadır ve boru ucuna bağlıdır, akışı kontrol eder ve parçaların yönünü değiştirir. Boru uç kapağı satın alırken, uygulamanın gerekli malzemenin türünü, şeklini, boyutunu ve dayanıklılığını etkilediğini göz önünde bulundurun. Çelik kubbe kapaklar çeşitli şekiller ve stiller ile diş açılabilir veya diş açılabilir.


Hot Tags: borular için paslanmaz çelik uç kapakları, Çin, üreticiler, tedarikçiler, boyutlar

Sorgulama

You Might Also Like