Paslanmaz çelik kaynak kapaklar

Paslanmaz çelik kaynak kap İngilizce olarak da bilinen takın veya baş. Kullanım: Boru end veya boru end boru ek parçaları kapsayacak şekilde iş parçacığı dışında kaynaklı. Boru kapatmak için kullanılır.
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Paslanmaz çelik kaynak kapaklar
Paslanmaz çelik kaynak kap İngilizce olarak da bilinen takın veya baş. Kullanım: Boru end veya boru end boru ek parçaları kapsayacak şekilde iş parçacığı dışında kaynaklı. Boru, fişi aynı etkiyi kapatmak için kullanılır.
Tüp kap bir dışbükey tüp kap, konik bir kabuk, bir değişken çap bölüm, düz bir kapak ve bir bağlama noktası tasarım içerir.
Dışbükey borulu kapaklar yarımküresel tüp kap, bir oval tüp kap, bir çanak şeklindeki tüp kap ve bir top şeklinde tüp kap içerir. Açısından yarımküresel tüp yavaş yavaş kötü, ama yavaş yavaş iyi imalat üretim zorluk dışbükey tüp kap kuvvet.
Paslanmaz çelik: 304 L, 316L, 321, 2520 310, 317 ve diğer malzemeler.
Basınç: dn15-dn1200 yolu
Duvar kalınlığı: sch5-sch160
Standart: ASME DIN JIS BS GB/t JB SH HG
Kullanım alanları: su, meyve suyu, içecekler, bira, gıda, Petrokimya, nükleer enerji, makine, tıbbi malzeme, gübre, gemi inşa, su geçirmez tedavi, boru hatları, vb.
Koli Adedi: Ahşap kutu, karton
hizmet: Teknik danışmanlık, kılavuz yükleme, vb sağlar.
İnce ve yüksek azaltacaktır Uçbirleştirme, kap'ın R önler disk tüp stres.

  image003(001).jpg

Farklı malzeme veya boyutu gerekiyorsa Ayrıca karbon çelik boru kap var. Hoş geldiniz e-posta ile bize ulaşın:İnquiry@metleader.com
Bizim başka bir ürün var: Boru flanş, boru t elemanı boru Redüktör, boru dirsek vs.
Biz tüm müşteri için en iyi hizmeti sağlayabilir.


Hot Tags: Paslanmaz çelik kaynak kapaklar, Çin, üreticiler, tedarikçiler, boyutları

Sorgulama

You Might Also Like