Boru kapakları üzerinde kaynak

Boru kapaklar üzerindeki çelik boru kaynak. Boru kap boru kapatmak için kullanılır ve boru blokla aynı fonksiyonudur. Tüp kap bir dışbükey tüp kap, konik bir kabuk, bir değişken çap bölüm, düz bir kapak ve bir bağlama noktası tasarım içerir.
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Boru kapakları üzerinde kaynak
Boru kapaklar üzerindeki çelik boru kaynak. Boru kap boru kapatmak için kullanılır ve boru blokla aynı fonksiyonudur. Tüp kap bir dışbükey tüp kap, konik bir kabuk, bir değişken çap bölüm, düz bir kapak ve bir bağlama noktası tasarım içerir. Açısından yarımküresel tüp yavaş yavaş kötü, ama yavaş yavaş iyi imalat üretim zorluk dışbükey tüp kap kuvvet. Mesafe dikiş 3 Δ ve 100 mm'den daha büyük için gerekli olmalıdır (kaynak ısı etkilenen bölge yüksek stres bölge alanında kimyasal bileşimi yanmış var...) Son olarak, kaynak dikiş algılama düzeyi ve oran bu yüksek atık ekipman kabuk aynıdır. Vasıl belgili tanımlık son tüp ya da boru kapsayacak şekilde boru ucunun dış iş parçacığı üzerinde boru kaynak için bir boru kap amacı budur. Boru, boru tıkalı olarak aynı etkiyi kapatmak için kullanılır.

  image003(001).jpg


Özellikleri:
1, sağlık, non-toksik: Bu ürün bir Yeşil İnşaat malzemeleri, saf içme suyu boru sistemi içinde kullanılabilir.
2, ısı direnci: reçete uzun vadeli sürekli çalışma basıncı altında boru hattı su sıcaklığı 95 ℃ ulaşabilirsiniz.
3, değil ölçekleme dayanıklı,: boru hattı kirlenme ve su Havzası, küvet makula pas endişe muaf olabilir.
4, ısı koruma enerji tasarrufu: Isı iletkenlik sadece metal değil.


Bir boru kap tüp ya da boru kapsayacak şekilde boru ucunun dış iş parçacığı üzerinde sonunda kaynaklı bir boru montaj olduğunu. Boru, boru tıkalı olarak aynı etkiyi kapatmak için kullanılır. Genellikle örnekleme ağız sonundaki boru kullanıldığında, kapağı, vidala örnekleme, tamamlanmasından sonra diğer özel durumlarda, vida sonra tüp, boru, geçici sürekli malzeme çekme veya malzeme pompalama bağlayabilirsiniz. Genellikle düşük basınç söz konusu olduğunda bir boru kapağı ile kolay sökmeye ve revizyon, lise basınç genel kullanım söz konusu olduğunda hiçbir boru kap.


Hot Tags: boru kaynak kapaklar, Çin, üreticiler, tedarikçiler, boyutları

Sorgulama

You Might Also Like