ASTM A105 Kör Flanş

Son zamanlarda Pekin Metleader, Amerika'ya 300 sınıf RF 16 inç ile ASTM A105 kör flanş grubunu ihraç etti. Kalitesi müşteri tarafından teyit edildi ve emirleri yıl boyunca 2018 yılında planlıyorlar.
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

ASTM A105 kör flanş

Son zamanlarda Pekin Metleader, Amerika'ya 300 sınıf RF 16 inç ile ASTM A105 kör flanş grubunu ihraç etti. Kalitesi müşteri tarafından teyit edildi ve emirleri yıl boyunca 2018 yılında planlıyorlar.
Pekin Metleader Boru Hattı Teknolojisi A.Ş. Tüm spesifikasyonlar ile dövme flanşları imalatı ve tedarikinde uzmanlaşmıştır. Flanşlarımız birçok ülkeye satıldı ve kalite güvenilir kalite nedeniyle müşteriler tarafından onaylandı ve kabul edildi. Bu sefer A105 kör flanşımız Amerikalı müşteriye başarıyla satıldı , nedenleri neler?
1.Bizim kör flanşlar, ISO ve API sistemlerinin isteklerine göre üretilen ve denetlenen her adım verisi izlenebilir niteliktedir. Kimyasal analiz, mekanik özellik ve yüzey bakımından kesinlikle test edilen bir numune müşteriye gönderdik. Kalitenin tamamı müşterilerin gereksinimlerini karşılamıştır.
2.Meratif fiyat. A105 kör flanşımız sadece iyi kaliteye sahip değil aynı zamanda fiyatı çok ılımlıdır. Fiyatımız kendimiz ürettiğimizden daha düşük veya yerel satın alıyor. Bu müşteri aynı zamanda üreticidir, kaliteli ve uygun fiyata sahip flanşları seçme konusunda çok nettirler.
3.İyi ve sürekli servis. Müzakere sırasında, müşteri için her sorunu açıklamak için sabırlı ve detaylı davranıyoruz, çok mutlu ve minnettarız. Sonunda bizi flanş ithal etmeye başlayan ilk Çin tedarikçisi seçtiler. Ve biz de bir yıl içinde tamamen ücretsiz kalite garantisi söz verdi. 4. Teslimat süresini tamamlayın. Teslimat süresinin tamamında, tüm kör flanşlar varış noktasına mükemmel ve zamanında ulaştı.

ASTM A105 kör flanş 1.jpgASTM A105 kör flanş.jpg

Kör flanşın işlevi:
Bu kör flanşlar, boru hattı sisteminin veya basınçlı kapların açıklıklarını kapatmak için kullanılır. Genellikle bir boru veya konteyner yoluyla gaz veya sıvının akışını test etmek için kullanılırlar. Kör boru flanşları, boru hattında çalışmayı önlemek için boruya kolayca yakın olabilir. Genellikle yüksek basınç uygulamalarında kullanılırlar. Metleader'in sağladığı kör flanşların tipi RF (yükseltilmiş yüz), FF (düz yüz) ve RTJ (halkalı bağlantı yüzü) şeklindedir. Bizi ziyaret etmenizi ve sizinle iş ilişkisi kurmayı umduğumuz tüm müşterilere bekliyoruz. Resmi web: www.metleader.com, e-posta: sales@metleader.com

Hot Tags: astm a105 blind flange, Çin, üreticiler, tedarikçı firmalar, boyutlar

Sorgulama

You Might Also Like