Ağır Duvar Dikişsiz Boru

Ağır Duvar Dikişsiz Boru

Kalın duvar dikişsiz çelik boru, çelik boru çapı ve duvar kalınlığının 20 dikişsiz çelik boruya oranı kalın duvar dikişsiz çelik boru olarak adlandırılır.
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Kalın duvar dikişsiz çelik boru, çelik boru çapı ve duvar kalınlığının 20 dikişsiz çelik boruya oranı kalın duvar dikişsiz çelik boru olarak adlandırılır. Temelde jeolojik sondaj borusu, petrokimya çatlama borusu, kazan borusu, rulman borusu ve otomobil, traktör, yüksek hassasiyetli yapı borusu ile havacılık için kullanılır.
Ağır duvar dikişsiz boru ve ince duvar dikişsiz boru arasındaki farklar

Heavy wall seamless pipes

Kalın duvar dikişsiz çelik boru ve çelik boru duvar kalınlığında ince duvarlı dikişsiz çelik boru arasındaki en büyük fark, genel olarak, ince duvarlı dikişsiz çelik boru soğuk çekme teknolojisi ve genellikle birim ise kalın duvar dikişsiz çelik boru haddeleme teknolojisi kullanın Ölçü ayırmak için kullanılır, bu nedenle duvar kalınlığı / çapı 0'a eşittir. 02 kalın duvar çelik boru ve ince duvar çelik boru farklılaştırıcı. Duvar kalınlığı / boru çapı 0'dan küçüktür. 02 , ince duvarlı çelik boru, kalın duvarlı çelik borudan daha büyüktür. Kullanım açısından, ince duvarlı çelik borular borularda kullanılırken, kalın duvarlı çelik borular içi boş parçaların, basınç ve önemli boruların boş kısımlarında kullanılır.

Heavy wall seamless pipe

Kalın duvarlı çelik boru kullanımı
Kalın duvarlı çelik boru esas olarak su mühendisliği, petrokimya endüstrisi, kimya endüstrisi, enerji endüstrisi, tarımsal sulama, kentsel inşaatta kullanılır. Sıvı taşınmasında, esas olarak su temini, drenaj için kullanılır. Gaz taşımacılığında, ağırlıklı olarak gaz, buhar, sıvılaştırılmış petrol gazı için kullanılır. Yapıda, ağırlıklı olarak kazık boru, köprü, iskele, yol, bina yapı borusu vb.

Hot Tags: ağır duvar dikişsiz boru, Çin, üreticiler, tedarikçiler, boyutlar

Sorgulama

You Might Also Like