Boru Takma Lapı Derzi Flanşı

Metleader, farklı malzeme, standartlar ve ebatlardaki birçok boru bağlantı flanşı tedarik edebilir. Boru bağlantı halkası flanşı ana flanşlarımızdan biridir. Malzeme karbon çeliği, paslanmaz çelik ve alaşımlı çeliktir. İhtiyacınız olursa, lütfen talebi e-postaya gönderin: salesdirector@metleader.com , skype: yangshumei_1985 .
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Boru bağlantı halkası bağlantı flanşı
Metleader, farklı malzeme sınıfları, özellikleri ve ebatları olan Lap Joint flanşları sağlar. Kucak mafsallı flanşımız, sıkı kalite kontrolünden ve mükemmel teslimatından dolayı birçok müşteri tarafından takdir edilmiştir. Vatka flanşı üreten hammaddeler büyük ve ünlü üreticilerden satın alınır. Tüm boru bağlantı flanşımız, malzeme karbon çeliği, paslanmaz çelik ve alaşımlı çelik ile dövme işlemidir.
Dingil bağlantı flanşı, bir saplama ucu ile birlikte kullanılması gereken tek bir flanş değildir. Lap flanşının, boruların astar etrafında serbestçe döndürülmesi de dahil olmak üzere bazı özel avantajları vardır, astarın karşı flanş cıvata deliği için yararlıdır. Boru hattındaki sıvıyla temas ettiğinde, düşük fiyatlı karbon çeliği flanşları ve korozyona dayanıklı borulara genellikle izin verilir. Flanşlar hızla aşındırıcı veya korozif bir sistemde geri dönüştürülebilir.
Çapraz bağlantı flanşı boru üzerinde doğrudan kayar ve genellikle saplama ucu ile kullanılır. Genellikle boru saplama ucuna kaynak yapılır ve kiriş bağlantı flanşı saplama ucu çevresinde serbestçe dönebilir. Böyle yapmak avantajı, cıvata deliği hizalaması sorunu olmayacak. Lap borusu flanşları genellikle sık sık sökülmesi gereken uygulamalar için kullanılır. Vatka bağlantı flanşı aslında boru bağlantı elemanına da bağlıdır, bu nedenle boru bağlantısına geçmeli flanş olarak adlandırılabilir.
Metleader, karbonlu çelik kaplamalı bağlantı flanşı, paslanmaz çelik bağlantı flanşı ve alaşımlı çelik kaplama bağlantı flanşı dahil olmak üzere, tüm çelik sınıfı eklem bağlantı flanşlarını tedarik etmektedir. Metleader, büyük bir diz üstü depo alanına sahiptir ve zamanında sevkiyata hazırdır. Metleader ayrıca müşterinin ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş kaynaklı boru flanşları tedarik etmektedir.

image001_ 副本 .jpg


Boru bağlantılarının kiriş bağlantı flanşının özellikleri
Ürün adı: boru bağlantısının vatka flanşı
Boyut: 1/2 "ila 80"
Basınç: 150 #, 300 #, 400 #, 600 #, 900 #, 1500 #, 2500 #
Standart: ASME / ANSI B16.5, B16.47 "A" ve "B".
Malzeme: karbon çeliği, ASTM A105
Paslanmaz çelik: 304 / 304L, 316 / 316L vb.
Alaşımlı çelik: ASTM A182 F1, F5, F9, F11, F22, F91 vs.
Uygulama yelpazesi: petrol, petrol boru hattı, kimyasal işleme, enerji santrali, gemi inşaatı vb.
Paket: kontrplak palet, kontrplak kutu, karton (1/2 "- 3") veya müşterilerin talebi doğrultusunda.
Teslimat: Genel siparişler için 30 gün.


Boru bağlantı borusu bağlantı flanşının avantajları:
Serbestçe sökün
Yüksek ve istikrarlı kalite
Üçüncü taraf denetimi

image005.jpg


Hot Tags: boru bağlantı elemanları, Çin, üreticiler, tedarikçi, boyut

Sorgulama

You Might Also Like