Karbon Çelik, Flanş Kaynağında Kayar

Flanş Kaynaklı Karbon Çelik Kayış Flanşta kayma: Flanşlı sürgü üzerindeki dikkatli bir uzmanlığa sahibiz. Bu flanşlar yüksek kaliteli malzemelerden yapılmıştır. Boru flanşının üzerindeki bu slayt borudan geçirilir ve daha sonra fileto kaynaklanır. Düzlemsel bir flanş üzerinde kayan ...
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Karbon Çelik, Flanş Kaynağında Kayar

Flanşı kaydırın:
Flanş slaydında dikkatli bir şekilde tüm uzmanlığı hazırlıyoruz. Bu flanşlar yüksek kaliteli malzemelerden yapılmıştır. Boru flanşının üzerindeki bu slayt borudan geçirilir ve daha sonra fileto kaynaklanır. Düz flanşa kayan flanşlardaki kaynak kayışının imalat uygulamalarında kullanımı kolaydır. Bu flanşları pazar lideri fiyatlarla sunuyoruz.
Kayar flanşın genellikle boynu vardır ve tamamen geçilecek düz bir boru deliği vardır. Montajcı flanşı tüpün ucuna kaydırır ve daha sonra boynundaki fileto kaynağının ve boru ucu ile flanş arasındaki Franconne'nin sabitleneceği şekilde flanşın yerini tespit eder.
Flanş Kaynağında Kayma:
Boru bağlantısı 2 fileto kaynağı ile veya flanşın dış tarafında ve flanşın iç tarafında gerçekleştirilir.
Resimdeki X metriği yaklaşık olarak:
Boru et kalınlığı + 3 mm.
Kaynak işlemi sırasında bu alan, flanş yüzeyine zarar vermemek için gereklidir.
Bu flanşın bir dezavantajı, bu prensibin daima bir boruya ve daha sonra bir aksesuara kaynak yapılması gerekliliğidir. Belirtilen aksesuar düz bir uç olmadığı ve flanşa tamamen kaydığı için flanş ve dirsek veya flanş ve tee kombinasyonu mümkün değildir.

Flanşlı Kaynak Üzerindeki Dökülme.jpg Şirket Avantajı:
Profesyonel mühendislik ekibimiz, müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için yenilikçi dayanıklı ve kaliteli ürünler sunmayı taahhüt eder.
Ayrıntılı Kayar flanşın ürün açıklaması: - Kayma flanşı düşük bir göbeğe sahiptir çünkü boru kaynak öncesinde flanşa kayar. Yeterli mukavemet sağlayarak hem sızıntıları önleyerek içte hem dışta kaynak yapılır. Alçak gerilim uygulamaları için idealdir.
Çok popüler bir boru flanşı tipi olan geniş flanş kayma yastığı yelpazesi sunuyoruz. Bu flanşlar borunun ucundan geçip yerinde kaynak yaparlar. Flanştaki kayma, düşük basınç uygulamaları için mükemmeldir ve kolayca yerleştirilebilir ve farklı borulara kaynak yapılabilir. Kaynak, bu boru hatlarının üretim maliyetlerini düşürmeye yardımcı olur. Çeşitli boyutlarda geniş bir uygulama yelpazesi sunuyoruz.
Kayar flanşlar, flanş üzerinde kaymayı sağlamak için kullanılır. Bu flanşların çapı, üzerine uzandığı borunun çapından daha büyüktür. Bu flanşlar düşük basınç altında kullanılabilir. Ürettiğimiz flanş, tüm uluslararası standartlara uygundur. Her çeşit en büyük flanş üretim birimlerinden birine sahibiz. Flanş imalinde en son teknolojiyi ve kaliteli ham maddeleri kullanıyoruz.

Aynı zamanda Karbonlu çelik Kaynak Boyunlu Flanşımız da var .

Hot Tags: karbon çelik kayma flanş kaynağı, Çin, üreticiler, tedarikçiler, boyutlar

Sorgulama

You Might Also Like