Flanş Kaynağında Kayma

Flanş kaynağı üzerinde kayma da SO Flanş, biz karbon çelik ve flanş üzerinde paslanmaz çelik kayma yapmış olabilir, ihtiyacınız varsa, bize inquiry@metleader.com ulaşabilirsiniz
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

flanş kaynağı üzerinde kayma

Flanş kaynağı üzerinde kayma da SO Flanş, size karbon çeliği ve flanş üzerinde paslanmaz çelik kayma yapabilir, ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Bu paslanmaz çelik 304 kaymaz flanş ve karbon çeliği A105 kayma flanş resmi:

flanş üzerine kayma source.jpgflanş kaynağı üzerine kayma 1.jpg

Flanş Üzerindeki Kayganlık Uygulaması:
Flanş üzerindeki kayma, düşük basınç seviyeleri, dalgalı basınç, titreşim ve şok boru sistemleri için uygundur. Kayganlığın flanş üzerindeki avantajı, kaynak işleminde kullanılmasının kolay olması ve fiyatı nispeten ucuz olması nedeniyle yaygın olarak uygulanmaktadır.
Flanşlı bir fiş satın almak için hangi parametrelere ihtiyacım var?
1. Malzeme karbon çeliği 20 #, a105 vb. Veya paslanmaz çelik $ numara 316L
2. Boyut: 1 "--- 24 '
3. Standart Amse / ansi B16.5, jis, din
4. Basınç Oranı: pn0.6-1.6
5. Bump Yüzeyi: RF, FF, MFM, TG
Kaymayı flanş kaynağı üzerinde kullanma:
Flanştaki kayma, iki çelik boruya, borudaki flanş üzerine kaynak kaymasına bağlanabilir; daha sonra, Flanşlı flanş üzerindeki Somun ve Conta bağlantısını kullanabilir.

flanşlı kaynak kurulumunda kayma installation.jpgflanş kaynağı üzerinde kayma using.jpg

Flanştaki kayma, yerden tasarruf sağlamakla kalmayıp, ağırlığı düşürür, aynı zamanda sızdırmazlık performansı ile müşterek yerin sızıntı yapmamasını sağlamak için daha önemlidir. Kompakt flanşın boyutu, contanın çapını azaltarak azaltılır ve bu da conta yüzeyinin kesitini düşürecektir. İkincisi, conta yüzlerinin eşleşmesini sağlamak için flanş contasının yerini bir conta halkası aldı. Sonuç olarak, kapağı sıkıca bastırmak yalnızca biraz baskı alır. Gerekli basınç azaldığında cıvata boyutu ve gerekli miktar azaltılır, böylece küçük ve hafif (geleneksel flanş $ numarasının ağırlığından daha az) yeni bir ürün tasarlanır. Bu nedenle, nispeten yüksek kaliteli flanş ürünleri flanş tipi kayma, kalite ve mekan azaltmak, endüstriyel kullanım önemli bir rol oynamıştır.

Sorgulama