Boru Flanşlarında Kayma

Boru Flanşlarında kayma kolay çizilebilir, üretilmesi kolay, düşük maliyetli, yaygın olarak kullanılır, ancak zayıf sertlik, bu nedenle kimyasal proses boru sistemi içinde arz ve talep, yanıcı,
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları


Boru Flanşlarında Kayma

Kaymadan Boru üzerinde Flanşlar kolay çizilebilir, üretilmesi kolay, düşük maliyetli, yaygın olarak kullanılır, ancak zayıf sertlik, bu nedenle arz ve talep, yanıcı, patlayıcı ve yüksek vakum gereksinimleri olan kimyasal işlem boru sistemi sistemlerinde kullanılmamalıdır ve yüksek ve son derece tehlikeli durumlar. Sızdırmazlık tipinde düzlem ve çıkıntılı yüzey bulunur.

Boru Flanşları Üzerinde Kayma.jpg

Boru Flanşlarında Kayganlığın Özellikleri:
Slip on Pipe Flanjlar yerden kazandırır, ağırlığı azaltır, aynı zamanda sızdırmazlık performansı ile bağlantıların sızdırılmamasını sağlar. Kompakt flanşın küçültülmüş boyutu, sızdırmazlık yüzeyinin enine kesitini azaltan sızdırmazlık çapının azaltılmasından kaynaklanmaktadır. İkincisi, sızdırmazlık yüzünün eşleşmesini sağlamak için flanş contasının yerini mühür halkası aldı. Sonuç olarak, kapağı sıkıca bastırmak için biraz basınç gerekir. Gerekli basıncın azaltılmasıyla cıvataların boyutu ve miktarı buna göre azaltılır, böylece küçük boyutlu ve hafif ağırlığa sahip yeni bir ürün tasarlanır (geleneksel flanştan% 70 ila% 80 daha az ağırlık). Bu nedenle, nispeten yüksek kaliteli flanş ürünlerinin düz kaynak flanş tipi, kalite ve alanı azaltmak, endüstriyel kullanım önemli bir rol oynamıştır.

Using.jpg Boru Flanşları Üzerinde Kayma

Kayganlığın Boru Flanşlarına Uygulanması:
Kaynak boyunlu flanşı ile karşılaştırıldığında, boru flanşlarındaki kayma yapısı basittir ve kereste kullanılır, ancak sertlik ve sızdırmazlık, kaynak boyunlu flanşlı olanlardan daha düşüktür. Boru flanşlarındaki kayma, orta ve düşük basınçlı kaplar ve boru hatları bağlantılarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Teknenin boru flanşlarındaki kayma tip A ve B'ye bölünebilir. Boru flanşlarının üzerindeki bir kayma ortak bir halka plakasıdır. Kısa ve kalın boru kesitli halka plakası dışındaki boru flanşlarındaki B-tipi kayma, sızdırmazlık yüzeyinin kaynatılmasından sonra yöntem Lan ve merdiven şeklindeki olukun kısa kesiti (soket kaynak flanşına eşdeğer) ile bağlantılı olarak, kaynak kalitesi, böylece iyi mühürleme performansı, vesilesiyle yüksek sızdırmazlık gereksinimleri için kullanılan, flanş kontrol genel tipi uygun tasarım.
Vizyon aynası üzerindeki kayma, yağ, kimyasal, mekanik, farmasötik, gıda ve diğer endüstriyel üretim ekipmanları konteynırlarında endüstriyel ekipmanların kurulumunun ana aksamlarından biridir; ayna konteynırdaki herhangi bir zamanda sıvı, gaz, buharda gözlenebilir ve diğer medya akış ve tepki, üretim izlemek için, kaza rolü üretim sürecinden kaçının.

Ayrıca Boyunlu Flanş , Kör flanşımız var Bu ürüne ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Hot Tags: boru flanşlarında kayma, Çin, üreticiler, tedarikçiler, boyutlar

Sorgulama

You Might Also Like