Karbon Çelik Soket Kaynaklı Flanş

Metleader tarafından sağlanan kararlı kalite Carbon Steel Socket Weld Flange. Mükemmel kalite, istikrarlı tedarik, mükemmel teslimat müşterilerimize olan bağlılığımızdır.
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Karbon Çelik Soket Kaynaklı Flanş
Metleader tarafından sağlanan kararlı kalite Carbon Steel Socket Weld Flange. Mükemmel kalite, istikrarlı tedarik, mükemmel teslimat müşterilerimize olan bağlılığımızdır.
Karbon çeliği kaynaklı flanş genellikle küçük ve yüksek basınçlı boru hatları için uygundur. Flanş ve köşe kaynağı sokete ekleme borusu ucuyla bağlanır. Bu, borudaki akışkan veya gazın düzgün bir delik ve daha iyi akışı olmasını sağlar. Sürgülü boru flanş çarkı, 1/2 inç ila 24 inç arasında değişen spesifikasyonlarla yayınlandı.
Özel yüksek sıcaklık ve korozyon direnci, bu soket kaynak flanşlarının başlıca özelliklerini oluşturmaktadır. Bu soketli kaynak flanşları zorlu çalışma koşullarına dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Buna ek olarak, bu SW flanşlarını yapmak için en zorlu gereksinimleri karşılayabiliriz. Sık kullanılan PN≤10.0MPA, ≤DN 40 boru.

image003 (001) .jpg


Karbon Çelik Soket Kaynaklı Flanşın Temel Özellikleri:
İsim: Paslanmaz Çelik Soket Kaynaklı Flanş
Standartlar: ANSI B 16.5, ANSI B 16.47, DIN2576, JIS B2220, DIN2632, DIN2633, DIN2635, DIN2642, DIN2527
Boyut: 1 / 2-24 inç (DN15-DN600)
Basınç Sınıfı: sınıf150, sınıf300, sınıf600, sınıf 900, sınıf 1500
Sızdırmazlık Yüzü: RF, MFM, TG, RJ, FF
Malzeme: ASTM A105 / A105N 350 LF1, LF2 CL1 / CL2, LF3 CL1 / CL2, A694 F42, F46, F48,

Karbon Çeliğin Avantaj ve Dezavantajları Soket Kaynaklı Armatürler
1. Tüp yiv lehimleme hazırlığı gerektirmez. Hizalama kaynağı, geçici bir iğne kaynağı gerektirmez çünkü prensip olarak, hizalama doğru bir şekilde yapılmasını sağlar.
2. Kaynak metali borunun deliğine nüfuz edemez.
3. Dişli konektörleri değiştirebilirler, bu nedenle sızıntı riski çok daha küktür. Radyografi, köşe kaynaklarında pratik değildir, bu nedenle doğru kurulum ve kaynak zorunludur. Filet kaynakların yüzey muayene, manyetik parçacık muayene veya sıvı geçirgen (PT) muayene yöntemleri ile incelenmesi mümkündür. Butt kaynak End sıkı kurulum gereksinimleri ve özel işleme değil, bu nedenle inşaat maliyeti butt kaynak derzinden daha düşüktür.

Uygulama:
Kazan basınçlı kaplar, petrol, kimya, gemi yapımı, ilaç, metalurji, makine, dirsek gıda ve diğer sanayi damgalama.

image005_ 副本 .jpg

Teslimat:
Teslimat tarihini sözleşmeye uygun olarak yerine getireceğimize söz veriyoruz! Mevcut politika durumundan ötürü, üretim gerginliği nedeniyle siparişleriniz daha fazla, sipariş talebiniz varsa lütfen önceden bizimle iletişime geçin.


Hot Tags: karbon çelik soket kaynak flanşı, Çin, üreticiler, tedarikçiler, boyutlar

Sorgulama

You Might Also Like