Paslanmaz Çelik Flanşlar

Çin'de paslanmaz çelik flanş tedarikçilerinden biri olarak, Çin'de çok tanınmış bir şirket olan 36 flanş üretim deneyiminde kullanılmıştır. PetroChina ve Sinopec'in bir üyesiyiz ve yurtiçi ve yurtdışında çeşitli hükümet projelerine katılıyoruz.
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Paslanmaz çelik flanşlar

Çin'de paslanmaz çelik flanş tedarikçilerinden biri olarak, Çin'de çok tanınmış bir şirket olan 36 flanş üretim deneyiminde kullanılmıştır. PetroChina ve Sinopec'in bir üyesiyiz ve yurtiçi ve yurtdışında çeşitli hükümet projelerine katılıyoruz. Boru hattı mühendisliğinde paslanmaz çelik olmayan standart flanş, en yaygın kullanım, paslanmaz çelik flanş çiftler halinde kullanılır, boru hattı mühendisliğinde, flanş arabirim için ana boru, boru hattının talebi doğrultusunda, çeşitli cihazlar, bir flanş, düşük basınçlı boru tel flanş kullanabilirsiniz, kaynak flanş kullanımı 4 kg'dan fazla basınç, sızdırmazlık noktası arasında iki adet flanş ve daha sonra cıvata sabitleme ile, farklı basınç flanşı garip bir kalınlık ve garip kullanımı vardır cıvatalar, pompalar ve valfler, boru hattı bağlantısı, bu cihaz ekipman parçaları, aynı zamanda flanş bağlantısı olarak da bilinen karşılık gelen flanş şeklini yaptı.

hdg flange.jpg

Paslanmaz Çelik Flanş Kapsamlı performans:
Çin paslanmaz çelik flanş tedarikçilerinden biri olarak, bizim ilk endişe hammadde kalitesidir. Paslanmaz çelik flanş iyi bir metal performansa sahiptir ve güçlü bir korozyon direncine sahiptir, genellikle çelik yapılarda kullanılır, paslanmaz çelik flanş da pas olur dayanıklı çelik flanş, metal yüzeyi pürüzsüz, hava oksidasyonu ile kolay değil, sık sık yüksek basınçlı su boruları ve basınçlı boruların korozyonunda kullanılır,
Burada ve paslanmaz çelik flanşın mükemmel performansı altında paylaşıyorsunuz. Paslanmaz çeliğin korozyon direnci, karbon içeriğinin artmasıyla azalır, bu nedenle, paslanmaz çeliğin karbon içeriğinin çoğu daha düşüktür, en büyük% 1.2'den fazla değildir, bazı çelik WC (karbon içeriği) veya% 0.03'ten daha azdır ( 00cr12 gibi), paslanmaz çelik, ana alaşım elemanı CR (CR), sadece CR Flanş fabrikası içeriği belirli bir değere ulaştığında, çelik korozyon direnci, bu nedenle, paslanmaz çelik genel CR (CR) içeriği en az% 10,5, Paslanmaz çelik de paslanmaz çelik flanş denilen flanş parçaları paslanmaz çelik üretimi gibi NI, TI, MN, N, NB, MO, SI, CU elemanları içerir.

8218603133_1096249888.jpg8230298812_1096249888.jpg

Paslanmaz çelik flanş avantajları:
Çin paslanmaz çelik flanş tedarikçilerinden biri olarak, üretim sürecindeki ürünlerin avantajlarını ISO ve uluslararası standartlara sıkı sıkıya uymalıyız.

ss flange.jpgpaslanmaz çelik flanşlar.jpg

Her şeyden önce, nemli ortamda bir metal malzeme, orijinal metal özelliklerini değiştirmek için hava ile reaksiyona girer, ancak paslanmaz çelik flanş oksitleyici, güçlü ve yoğun bir krom açısından zengin yüzey formasyonu ile devre dışı bırakılabilir oksit koruyucu film Cr2O3, paslanmaz çelik flanş etkili bir şekilde daha fazla oluşumu oksidasyon reaksiyonunu önlemek ve galvanizli su boruları, bakır tüp pasivasyon kapasitesi gibi diğer metal borular, çok küçük, bu galvanizli boru bakır boru korozyon direnci önemli nedenlerden çok daha az paslanmaz çelik boru için. Daha sonra paslanmaz çelik flanş korozyon direnci performansı, paslanmaz çelik flanş karbon çelik korozyon ile aynı olmayacaktır, paslanmaz çelik flanşlı su borusu kullanarak, paslanmaz çelik flanş kaplama korumak için gerek yok, su kimyasal kompozisyonu sınırlı değildir çünkü paslanmaz çelik çeşitli oksijen içeriği, sıcaklık, ph ve su sertliği çok iyi korozyon direnci, Paslanmaz çelik boru, akış hızı 40 m / s daha büyük olsa bile, çok yüksek akış hızı dayanabilir, hala çok korumak düşük korozyon oranı, en fazla 0,003 mm / yıl, özellikle yüksek kapasiteli su beslemesi için uygun, paslanmaz çelik flanşlı boru termal genleşme katsayısı ve bakır boru benzer, sıradan çelik boru, paslanmaz çelik flanş paslanmaz çeliğin aksine 1,5 katıdır Flanş bağlantı parçaları yavaş genleşmeye ve büzülme özelliklerine sahiptir.


Buna ek olarak, paslanmaz çelik flanş genel kimyasal reaksiyon entegre, yüzeyinde koruyucu film tabakası oluşturacak, bu diğer metaller yapamaz.

Hot Tags: paslanmaz çelik flanşlar, Çin, üreticiler, tedarikçiler, boyutlar

Sorgulama

You Might Also Like