Kaynak Boyunlu Flanş A105

Kaynaklı Boyun Flanş A105 Profesyonel bir üretici olarak, meteader birçok endüstride yaygın olarak kullanılan flanş olan yüksek kaliteli Kaynak Boyunlu Flanş A105 üretmektedir. Kaynak Boyunlu Flanş A105 bağlantısı, çeşitli kaplarda ve proses boru hatlarındaki en temel ve en yaygın ortak tiptir. Al ...
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Kaynak Boyunlu Flanş A105


Profesyonel bir üretici olarak meteader, bir çok endüstride yaygın olarak kullanılan flanş olan yüksek kaliteli Kaynak Boyunlu Flanş A105'i tedarik etmektedir.
Kaynak Boyunlu Flanş A105 bağlantısı, çeşitli kaplarda ve proses boru hatlarındaki en temel ve en yaygın ortak tiptir. Üretim sürecinin gerekliliklerini göz önünde bulundurun veya imalat, nakliye, kolay kurulum ve revizyon düşünün. Tekne ile proses borusu arasındaki bağlantı sıklıkla sökülebilir bir yapıdadır, Kaynak Boyun Flanş A105 bağlantısı, iyi bir bağlantı direncine ve sıkılığa sahiptir ve uygulanabilir boyut aralığı geniştir; Bu nedenle, Kaynaklı Boyunlu Flanş A105 bağlantısı vakum tuzu üreten işletmelerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Çünkü konteynerdeki ve borudaki ortam sodyum çözeltisidir ve nispeten güçlü bir aşındırıcıya sahiptir.


Kaynak Boyunlu Flanş A10501.jpgKaynak Boyunlu Flanş A105 connection.gif


Kaynak Boyunlu Flanş A105'in dövme metodu
Kaynak Boyunlu Flanş A105'in en yaygın şekli dövme kaynaklı boyun flanşı ve model dövme kaynak boyunlu flanşıdır, iki üretim işlemi vardır:
İlk olarak, serbest dövme için temel süreç Kaynak Boyunlu Flanş A105: Dövme şekli bazı temel deformasyon prosesi ile dövülmüştür. Ücretsiz dövme kıç kaynak flanşının temel prosedürü tedbirsiz, çekme, delme, bükme ve kesme işlemidir. 1. Yavaşlama, orijinal kütüğün eksende dövülmesi, yüksekliğin azalması ve kesitin artması işlemidir. Bu işlem çoğunlukla dişli kalıpları ve diğer disk şekilli dövme parçaları dövmek için kullanılır. Huzursuzluk, tüm üzücü ve yerel dövme kaba bölünmüştür. 2. Çizim uzunluğu, kütüğün uzunluğunu arttırmak, dövme işleminin kesitini azaltmak, genellikle torna tezgahı, biyel kolu ve benzeri gibi mil tipi boşluklar üretmek için kullanılır. 3. Kalıptaki zımbayı, deliklerden veya dövme işlemindeki delikten çıkarmak için zımbalayın. 4. Kütüğü belli bir açı veya şekle büken dövme işlemi. 5. Kütüğün bir kısmını dövme işleminin diğer bölümüne göre döndürmek için bükün. 6. Boya kesme veya dövme işleminin malzeme kafasını kesme.

İkincisi, model dövme, dövme kalıp dövme ekipman yerleştirilen kütük ısıtma dövme içinde kalıp dövme oluşturdu. Dövme tekniğinin temel işleminin modeli dövme: boşaltma, ısıtma, ön dövme, son dövme, cilt delme, düzeltme, söndürme ve patlatma. Ortak süreç üzücü, uzun çekme, bükme, delme, şekillendirme.
Ortak kalıp dövme ekipmanı yaygın kalıp dövme ekipmanı kalıp çekiç, sıcak dövme kuvvet makinesi, düz dövme makinesi ve sürtünmeli presler var. Genel olarak, dövme Kaynak Boyunlu Flanş A105 kalite, tabii ki kalıp dövme üretimi, kristal organizasyonu ince, yüksek mukavemet ile daha iyidir, fiyat da pahalıdır.


Kaynak Boyunlu Flanş A105.jpg


Kaynak Boyunlu Flanş A105'in kimyasal bileşimi Analizi
A105 Bileşimi,%
Karbon, maksimum 0.22
Manganez 0,60-1,05
Fosfor, maksimum 0.035
Kükürt, min 0.040
Silikon, min 0.15-0.30
Krom, maksimum 0,30
Bakır, maks. 0.40
Molibden, maksimum 0.12
Nikel, azami 0,40
Vanadyum, maksimum 0.08
Niobium, maksimum 0.02
Seryum, maksimum 0.43

Hot Tags: kaynak boyunlu flanş a105, Çin, üreticiler, tedarikçi, boyut

Sorgulama

You Might Also Like