Karbon çelik kaynak boyun flanş

Yüksek kaliteli karbon çelik kaynak boyun flanş şirketimiz en popüler ürünüdür. Biz bir önde gelen üretim ve boyun flanş kaynak çelik tedarikçisi vardır.
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Karbon çelik kaynak boyun flanş
Yüksek kaliteli karbon çelik kaynak boyun flanş şirketimiz en popüler ürünüdür. Biz bir önde gelen üretim ve yüksek kaliteli ham madde formu büyük çelik tarafından çeşitli sertifikalar garantili bitki, seçme boyun flanş, kaynak çelik tedarikçisi vardır.
Karbon çelik kaynak boyun flanş uzun konik hub ve kanala bağlı butt kaynak bölgesi kalınlığı yumuşak geçiş tarafından flanşlar diğer türlerinden ayırt edilir. Uzun koni Hub flanşlar uygun takviye gücü ve belgili tanımlık teklif etmek açısını direnç sağlar. Yumuşak bir geçiş durumu altında flanş kalınlığını, tekrarlanan bükme boru duvar kalınlığı konik etkisi için çok yararlı olduğunu ve kaynak boyun flanş bileşen dayanma gücü bir kanala eşdeğerdir popo eklem ve pratik kaynak boru kaynak arasında. Böylece, bu tür bir flanş her ciddi hizmet durumunun, nedeniyle yüksek basınç veya sıfırdan veya yüksek sıcaklık olup ve yükleme koşulları temel olarak sabit veya geniş sınır arasında dalgalanan olarak için tercih edilir.


Ürün özellikleri:
Ürün adı: karbon çelik kaynak boyun flanş
Malzeme: ASTM A105/A105N 350 LF1, LF2 CL1 / CL2, LF3 CL1/CL2, A694 F42, F46, F48,
Boyut: DN15 ~ 1500, 1/2"~ 60"
Standartlar: ASME/ANSI B16.5. TR/DIN2605. JIS
Marka: Metleader


Ürün inceleme

image001.jpg


Ambalaj ve teslim olan karbon çelik boyun flanş kaynak:
Koli Adedi: Kontrplak ile durum plastik torba içinde veya Müşteri gereksinimi göre.
Teslimat: 15-30days, ürün miktarı bağlıdır.

image003.jpg


Sorgulama