Yüz kaynak boyun flanş kaldırdı

Rainsed yüz kaynak boyun flang bir flanş, Flanşlı boru hattı sistemi, iki bileşenleri bağlar bir olmadan yıkıcı işlemleri sökülüp sağlayan öğedir.
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Yüz kaynak boyun flanş kaldırdı
Rainsed yüz kaynak boyun flang bir flanş, Flanşlı boru hattı sistemi, iki bileşenleri bağlar bir olmadan yıkıcı işlemleri sökülüp sağlayan öğedir. Flanşlar çiftler halinde monte edilmiş ve genellikle vidalar, bağlantı mühür için sıkıştırma kuvveti altında iki flanşlar arasında iletişim yüzey muhafaza tarafından Amerika.
Esas olarak dairesel kesit borular, flanşlar genellikle standart taşır geometrik ve direnç özellikleri. Bu uyumlu olmasını sağlar ve kolayca boru ve ekipman ve Subaplar, çeşitli bile farklı üreticilerin bağlanmanıza olanak sağlar.


Belirtme-in yükseltilmiş yüz boyun flanş kaynak:
Malzeme: Çelik Paslanmaz çelik 304, 304 L 316 316L karbon A105, 20 #
Boyut: 1"-24"
Üretim standartları: AMSE/ANSI, JIS, DIN
Ürün Renkler: Metal renk
Ürün paketi: Ahşap servis talebi veya diğer
Üretim süreci: dövme
Uygulamalar aralığı: petrol, eritme, gıda ürünleri, kağıt yapımı, güç kullanmak için
Flanş yüz tipi: Face(FF), yükseltilmiş yüz (RF), zil tipi eklem (RTJ) düz

image005.jpg

ASME/ANSI yapıcı normlarına göre flanşlar nerede onlar yüklemek ve 24 inç çap ve ANSI B 16.47 daha büyük çaplar, ANSI B 16,5 Standart işleme hortumunun (inç olarak) diâmentro nominal göre standardize edilmiştir.
Aynı anma çapı flanşlar arasında çalışma sıcaklığına göre en fazla izin verilen iç baskıların belirlemek hala farklı basınç sınıfları vardır. Bu sınıflar şunlardır: 150 #, # 300, 600 #, 900 #, 1500 # ve 2500 #, burada '#' sembolü psi birimi aynıdır. ANSI b 16.47 Ayrıca sınıf yanı sıra bu öncekilerin 75 # ayırt eder.


Avantajı:
1. bol miktarda hisse senedi ve istemi teslim
2. makul tüm paketleri ve işlemler için.
3. 15 yıl QC takım hizmet ve Satış Yönetimi API ve ASTM mühendisleri eğitim.
4. fazla 150 müşteriler dünya çapında yayıldı. (Petrofac, GS mühendis, Fluor, Hyundai ağır sanayi, Kuveyt Ulusal Petrol, Petrobras, PDVSA, PetroEcuador, kabuk, vs.)


Hot Tags: yükseltilmiş yüz kaynak boyun flanş, Çin, üreticiler, tedarikçiler, boyutları

Sorgulama

You Might Also Like