Kaynak boyun flanşlar tedarikçi

Beijing Metleader boru hattı Technology Inc boyun flanşlar tedarikçi kaynak bir meslektir, Ayrıca biz dirsek, tee, Redüktör, boru kapaklar ve diğer yüksek, orta-basınç boru ekleme parçaları ve boru aksesuarları kaynağı.
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Kaynak boyun flanşlar tedarikçi


Beijing Metleader boru hattı Technology Inc boyun flanşlar tedarikçi kaynak bir meslektir, Ayrıca biz dirsek, tee, Redüktör, boru kapaklar ve diğer yüksek, orta-basınç boru ekleme parçaları ve boru aksesuarları kaynağı. Fabrikamızın 1500 metrekare ile gelişmiş, verimli profesyonel üretim profesyonel üretim tesisi ekipman 30 setleri inşa etti ve tam, bilimsel kalite yönetim sistemi, dayanışma, sevgi adanmış yükseltide yüksek kaliteli personeli, Birinci sınıf bir yüksek kaliteli boru ürünleri oluşturun.
Ürünlerimiz yaygın olan petrol, kimya, elektrik, doğal gaz, atık su, Belediye mühendislik ve diğer sektörlerde kullanılan. Bizim ruh "müşteri ilk, bütünlük ilk", uzun vadeli işbirliğine dayalı bir ilişki kurmak için işletmelerinin bir numara ile. İç pazarda satılan ürünlerin ülke ve bölge sayısı verin.
Mükemmel kalite, uygun fiyat, mükemmel kalite güvence sistemi, bir "Metleader" marka oluşturmak için yüksek kaliteli satış sonrası servis.
Bizim şirket satış malzemeleri dirsek, flanş, büyük vurgun, subaplar ve çeşitli boru ve santral aksesuarları, her türlü iyi bir üne ve kalite güvencesi vardır.
Flanş basınç sınıf kaynak, malzeme, standart ve böylece uygun olarak belirli bir ilke ve, üretim ve işleme, ilgili standartlarına göre iyi bir değer ve rol kullanımını sağlamak için ne zaman istimal yöntem farklı özelliklere sahip .
Popo flanş kaynak basınç notu: 0.6mpa ~ 32mpa (150 lb ~ 2500 lb)
Malzeme: 201.202.301.302.303.304l.309s.310s, 316.316l.317.317l.321.410.420, vs.
Butt kaynak flanş üretim üretim ve kullanım gerçek değer ve rol kaynak flanş emin olmak için ilgili standartlara göre farklı üretim standartları ve kullanım içinde.
Kaynak flanş üretim ve uygulama standartları: GB, American Standard, Japon standart, Alman standartları, İtalya.
Kimya bölümü standart, makinaları bölümü standard, basınç gemi standart.

Hot Tags: boyun kaynak flanşlar tedarikçi, Çin, üreticiler, tedarikçiler, boyutları

Sorgulama

You Might Also Like