3 inç ila 2 inç Boru Redüktörü

Rekabetçi fiyat ve yüksek kalite 3 inç ila 2 inç boru redüktör stoklarımızda, ihtiyacınız olursa lütfen bizimle iletişime geçiniz. Çin Yeni Yılı'nın gelişiyle birlikte, imalatçılar üretim hızını yavaşlattı. Bir sürü sıcak ürün satın almak zordur.
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

3 inç ila 2 inç boru redüktörü

Rekabetçi fiyat ve yüksek kalite 3 inç ila 2 inç boru redüktör stoklarımızda, ihtiyacınız olursa lütfen bizimle iletişime geçiniz. Çin Yeni Yılı'nın gelişiyle birlikte, imalatçılar üretim hızını yavaşlattı. Bir sürü sıcak ürün satın almak zordur.

3 inç ila 2 inç boru reducer.jpg

Dikişsiz 3 inç ila 2 inç boru redüktör imalatı
Redüktör (boyut başlığı) boru çapı için bir tür boru bağlantı parçasıdır. Sıkıştırma boyutunu azaltmak için şekillendirme işleminde genellikle kullanılan, farklı çaplı boru bazı spesifikasyonları için sıkıştırmanın genişletilmesi veya çapın azaltılması ve basıncın genişletilmesi de damgalama şekillendirmesi kullanılabilir.
A. Daralan çap / büyütülmüş çap oluşturma
Redüktörün büzülme işlemi, aynı büyük çaplı redüktörlü Tüp kütüğünü şekillendirme kalıbına koymak ve daha sonra metal, boru kütüğünün eksenel doğrultusunda preslenerek kalıp boşluğu boyunca oluşturulabilmelidir. Redüktörün boyutuna göre, bir pres şekillendirme ya da birkaç pres şekillendirme şeklinde bölünmüştür. Aşağıdaki resim konsantrik redüksiyonun boyun eğme şeklini gösteren şematik bir diyagramdır. Eşmerkezli redüktör boynu oluşturma şematik diyagramı
Boru kütüğünün büyütülmüş çapı redüktörün büyük çapından daha küçüktür ve boru kütüğünün iç çapı iç kalıp tarafından oluşturulmuştur. Genişleyen işlem ağırlıklı olarak büyük çaplı redüktörün çapı azaltmak suretiyle oluşturulmasının kolay olmadığı durumunu ve bazen de malzemenin ve ürünün oluşturulması ihtiyacına göre çapın genişletilmesi ve çapın azaltılması yöntemiyle birleştirildiğini çözmektedir. Büzülme veya genişleme deformasyon sürecinde, soğuk basınç veya sıcak presleme, farklı malzeme ve değişen çapa göre belirlenir. Normal koşullar altında, mümkün olduğunca soğuk basıncın kullanılması, ancak durumun ciddi şekilde işlenmesinden kaynaklanan bir dizi değişken çap, kutunun kalınlığının veya alaşımlı çelik malzemelerin sıcak preslenmesi kullanılması gerekir.
B. Damgalama şekillendirme
Redüktör üretimi için çelik boru kullanımına ilaveten, redüktörün bazı özellikleri de çelik levha presleme prosesinin üretilmesi için kullanılabilir. Germe için kullanılan kalıp şekli, farklı çaplı borunun yüzey boyutunun tasarımına, zımba işleminden sonra sacın preslenmesine ve çizilmesine karşılık gelir.

3 inç ila 2 inç boru redüktör1.jpg

Kimyasal bileşim 3 inç - 2 inç boru redüktör analizi

A105 Bileşimi,%

Karbon, max

0.22

Manganez

0,60-1,05

Fosfor, maks

0.035

Kükürt, dakika

0.040

Silikon, dakika

0.15-0.30

Krom, maks

0.30

Bakır, maks

0.40

Molibden, maks

0.12

Nikel, en fazla

0.40

Vanadyum, maks

0.08

Niyobiyum , max

0.02

Seryum , maks.

0.43

Stokta bulunan 3 inç - 2 inç boru redüktörünün özellikleri:
Standart: ASME B16.9
Malzeme: karbonlu çelik A105
Koruyucu kapaklı kesintisiz redüktör
Yüzey işlemleri: Siyah boya
Duvar kalınlığı: Sch40, Std
Ana ürünler:
2 inç küçültücü
2 1/2 inç küçültücü
3 inç küçültücü
2 * 1 inç ecc redüktör
2 * 1/2 inç ecc redüktör
2 1/2 * 2 inç ecc redüktör
2 1/2 * 1 inç ecc redüktör
2 1/2 * 1/2 inç ecc redüktör
3 inç ecc redüktör
3 * 2 1/2 inç ecc redüktör
3 * 2 inç ecc redüktör
3 * 1 inç ecc redüktör
3 * 1/2 inç ecc redüktör


Sorgulama