Konsantrik Redüktör uygun boru

Konsantrik Redüktör boru kesim veya aynı eksende boru parçaları bağlamak için kullanılır. Konsantrik Redüktör konik ve borular arasında çapı ofset için kullanılır.
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Konsantrik Redüktör uygun boru

Konsantrik Redüktör boru kesim veya aynı eksende boru parçaları bağlamak için kullanılır. Konsantrik Redüktör konik ve borular arasında çapı ofset için kullanılır. 1 boru 3/4 kanala geçiş yaptığında, örneğin, üst veya alt borunun düzeyinde tutulması gerekmez. Bu boru Redüktör bir tek çapı değişiklik veya birden çok çapları olduğunda kullanılabilir. Eksantrik Redüktör farklı olarak eşmerkezli Redüktör ortak bir merkez vardır. Konsantrik Redüktör kavitasyon içinde çok yararlıdır. Yayın dışmerkezlilik merkeze göre uzaklıklar oluşur.

Pipe Fitting Concentric Reducer.jpg

Konsantrik Redüktör baş sınıflandırma ve amaca uygun boru
1, denetim çapı: DIN standart (DN10-DN150), 3A / IDF standart (1/2 "-6"), standart ISO (Ф12.7-Ф152.4); 2, uluslararası endüstri standartları: DIN, ISO, SMS, 3A, IDF, vs.;
3, ürün malzeme: Paslanmaz çelik 304,316,316 L;
4, kalite ve anlamları: ürünleri ile yüksek-son parlatma donanımları iç ve dış yüzey hassas gereksinimlerini karşılamak için kabul edilir. Bu ürün için süt ve süt ürünleri, gıda ürünleri, bira, içecek, eczacılık ve kozmetik gibi endüstriyel alanlar uygundur.
5, dış işleme: eşlemek için kullanıcı gereksinimlerine göre standart olmayan ürünler; işleme örnek
6, bağlantı: kelepçe (hızlı yükleme) türü, kaynak, iş parçacığı (canlı) türü. Farklı sektörlerde farklı için farklı çapında boru boru, ama aynı zamanda farklı bağlı.
Ayrıca bilmek istiyorsanızECC Redüktörveya ECC Redüktör boyutları. E-posta sales@metleader.com bize ulaşabilirsiniz

Hot Tags: konsantrik Redüktör, Çin, üreticileri, uygun boru tedarikçiler, boyutları

Sorgulama

You Might Also Like