Paslanmaz çelik boru konsantrik Redüktör

Redüktör bir daire içinde aynı yolun ortasına konsantrik Redüktör denir. Şekillendirme işlemi genellikle acil çapı, çapı genişleyen azaltmak için kullanılır veya çapı azaltılması ve genişleyen çapı ve Redüktör bazı özellikleri de oluşturan damgalama kullanılabilir.
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Paslanmaz çelik boru konsantrik Redüktör
Konsantrik Redüktör

Paslanmaz çelik boru konsantrik Redüktör, iki farklı çaplı boruların birleştirilmesi için uygulandığı uygun boru bir türüdür. Paslanmaz çelik boru konsantrik Redüktör birçok şekil ve boyutlarda sektöründe ana boru hattı yükleme gereksinimlerine uyan vardır. Bu en yaygın olarak kullanılan Endüstriyel boru ek parçaları farklı boru boyutları için boru sistemi biridir. Konsantrik boru Redüktör çemberi aynı satırda merkezidir. Üretim teknolojisinin oluşturan baskı yapıyor. Çapı Redüktör boyutuna göre bu bir acil şekillendirme veya birden çok acil şekillendirme ayrılmıştır.

image001.jpg

Metleader boru hattı Technology Inc., ihracatçı, üretici ve tedarikçi paslanmaz çelik konsantrik Redüktör boru. Konsantrik Redüktör düzgün giriş ve çıkış pompanın azaltmak için kullanılır. Konsantrik Redüktör da izin giriş ve çıkış için ortak bir merkeze göre hizalamak için biter. Bazı önemli seçme konsantrik Redüktör parametreleridir basınç/vakum, maksimum basınç kuvveti, yaklaşık güç, uzama oranı. Alaşımlar, zaman çizelgeleri, boyutları ve flanş yapılandırmaları çeşitli imal edilmektedir. Pompa emiş giriş konsantrik Redüktör, kullanarak kez kelepçe hava. Konsantrik Redüktör yükleme yer kazandırır ve maliyetleri düşürür. Konsantrik Redüktör kullanırken, sabit boru sistemi gerekir.

image005_副本.jpg


Paslanmaz çelik boru konsantrik Redüktör tayini
Ürün adı: Paslanmaz çelik boru konsantrik Redüktör
Standart: ANSI B16.9/16.28, ASTM A53 / A106, API 5L, DIN2605/2615/2616, JIS P2311/2312 kalınlığı: SGP, STD, SCH40, SCH80, SCH160. XS, XXS, vesaire.
Malzeme: Karbon çeliği, alaşımlı çelik, paslanmaz çelik yüzey işleme: petrol, Antipas siyah yağı veya sıcak galvanizleme temizleyin.
Boyutu: 1/2 "-72"
Duvar kalınlığı: SCH5, SCH10, SCH20, STD, SCH40, XS, SCH80, SCH100, SCH120, SCH160, XXS.
Standart: ASME/ANSI B16.9, JIS B2311/2312, DIN, bir d GOST.
Malzeme: 304 / 304L 316 / 316L, 321 vb.
Uygulama alanı: petrol, petrol gaz boru hattı, kimyasal işleme, santral, gemi inşa vb.
Özellikler: düşük ısı iletkenlik, korozyon direnci, yüksek gerilme direnci.
Paket: kontrplak palet, plywood durumda, karton (1/2" için 3") veya customers'request göre.
Teslimat: 30days genel siparişler için.

  image009(001).jpg


Hot Tags: Paslanmaz çelik boru konsantrik Redüktör, Çin, üreticiler, tedarikçiler, boyutları

Sorgulama

You Might Also Like