Kaynak konsantrik Redüktör

Metleader bir ihracatçı ve konsantrik kaynak Redüktör Orta fiyat ve istikrarlı kalitesi ile tedarikçisi olduğunu. Tüm ürünlerimiz ISO ve CE standartlarına uygun üretilmektedir. Sorgunuz herhangi bir zamanda geldiniz. E-posta:salesdirector@metleader.com, skype:yangshumei_1985.
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Kaynak konsantrik Redüktör
Konsantrik Redüktör, iki türü, bir ABD sorunsuz konsantrik Redüktör vardır, diğeri konsantrik Redüktör kaynak. Sorunsuz Redüktör malzeme çelik boru, ama sac kaynak Redüktör malzemedir.

Konsantrik Redüktör boru veya tüp bölümünde aynı eksende bağlanmak için kullanılır. Konsantrik Redüktör koni çapı sapma borular arasında için genellikle kullanılan var. Konsantrik Redüktör iki ucunun iki boru owith farklı çaplarda bağlanma amacı elde etmek için farklı çaplarda var. Daha büyük sonunda daha büyük bir boruyla bağlıyken daha küçük sonuna küçük bir boru ile bağlı. Konsantrik Redüktör sonu birlikte tek bir bileşen oluşturmak için konik geçiş bölümü ile yerleştirilir. Konsantrik Redüktör uçları sorunsuz bir şekilde entegre veya kaynaklı. Örneğin, ne zaman 2 "boru 1'e geçiş" boru, üst veya alt borunun düzeyde tutmak gerekmez. Bu boru Redüktör çapı veya çapları çoğulluğu bir değişiklik olduğunda kullanılabilir. Eksantrik Redüktör farklı olarak eşmerkezli Redüktör ortak ana damar vardır. Konsantrik redüktörler kavitasyon olmadığı durumlarda yararlıdır. Yayın dışmerkezlilik merkezi hattı ofset oluşur. Kaynak konsantrik Redüktör çapı 26 inç 72 inç ve genellikle düşük basınç boru hatları için genellikle kullanılan sorunsuz Redüktör daha büyüktür.

     image003_副本.jpg


Metleader önde gelen ihracatçı ve popo tedarikçisi olarak kaynaklı boru ek parçaları, bizim konsantrik Redüktör birçok ülke ve alanları ihraç. Kaynak konsantrik Redüktör müşteri özelliğine göre imal edilebilir. Kaynak Redüktör büyük boyutları nedeniyle sac tarafından üretilen bir türü boru montaj olduğunu. Ayrıca sıcak, öncelikle aracılığıyla Isıtma formu sonra iki tabak birlikte kaynak için Redüktör kalıp içine koymak iki çelik plaka alarak oluşturan üretim teknolojisidir. Ve kusur test algılama kaynak konsantrik Redüktör için çok gereklidir.


Biz kaynağı kaynak konsantrik Redüktör tayini:
Ürün adı: eşmerkezli Redüktör kaynak
Boyut: 26" için 72"
Duvar kalınlığı: SCH20, STD, SCH40, XS, SCH80, SCH100, SCH120, SCH160, XXS.
Standart: ASME/ANSI B16.9, JIS B2311/2312, DIN, bir d GOST.
Malzeme: karbon çelik, ASTM A234 WPB, SS400, ST37.8, çelik 20 vs.
Paslanmaz çelik: 304 / 304L 316 / 316L vb..
Alaşımlı çelik: ASTM A234 WP5, WP9, WP11, WP91, A420 WPL1, WPL6 vs.
Uygulama alanı: petrol, petrol gaz boru hattı, kimyasal işleme, santral, gemi inşa vb.
Paket: kontrplak palet, plywood durumda, karton (1/2" için 3") veya customers'request göre.
Teslimat: 30days genel siparişler için.

  image007(001).jpg


Hot Tags: konsantrik Redüktör, Çin, üreticileri, kaynak tedarikçiler, boyutları

Sorgulama

You Might Also Like