Tanımı ve paslanmaz çelik boru konsantrik Redüktör ve eksantrik Redüktör uygulama

Eksantrik Redüktör ve konsantrik Redüktör nedir? Nasıl eksantrik Redüktör ve konsantrik Redüktör kullanılabilir mi?
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Tanımı ve paslanmaz çelik boru konsantrik Redüktör ve eksantrik Redüktör uygulama

Paslanmaz çelik boru Redüktör kez sektöründe, özellikle boru sistemini bağlamak için kullanılır. Bir sürü yere kullanacağız ama Redüktör konsantrik ve eksantrik ayrılmıştır çünkü biz açıkça onlar farklı, uygulamada yapmak gerekir kendi ve aşağı, böylece uygulamada doğru seçim yapmak ve daha fazla kullanmak pürüzsüz. Eksantrik Redüktör ve konsantrik Redüktör nedir? Nasıl eksantrik Redüktör ve konsantrik Redüktör kullanılabilir mi? Burada bir göz atalım.
1.Eksantrik Redüktör ve konsantrik Redüktör nedir?
Redüktör baş, boyutu adı verilen tüp farklı boyutlarda bağlanmak için kullanılan, genellikle bu eksantrik Redüktör ve konsantrik Redüktör ayrılmıştır. Eksantrik Redüktör merkezi olarak aynı satırda değil farklı çaplı tüp anlamına gelir. Rolünü duvar veya boru hattı yer almadan yapıştırmak için ve iki farklı kalibre kanala bağlı olduğundan, akışını boyutunu değiştirme. Aynı yolun ortasında çapı tüp konsantrik Redüktör denir. Şekillendirme işlemi genellikle sıkıştırma azaltarak, çapı genişletilmesi veya çapı azaltılması ve çapı genişletilmesi için kullanılır ve Redüktör bazı özellikleri de oluşturan damgalama kullanılabilir.
concentric reducer.pngeccentric reducer.png

2. 1) nasıl eksantrik Redüktör uygulamak için:
Eksantrik Redüktör her iki ucunda boru delik çapı Kanallar veya farklı çaplarda flanşlar bağlamak için kullanılır. Çapı, tüp pozisyon, boru konumunu ekseninin değişmeden, tüp ağız, aynı ekseni Merkezi ile her iki ucundaki eksantrik Redüktör genellikle gaz veya dikey sıvı boru çapı için kullanılır. Eksantrik Redüktör genellikle yatay sıvı boru için kullanılan tüp ağız çevresi her iki ucunda. Pompa giriş, egzoz için elverişli için genel olarak kullanılan üst düzey yükleme olarak aşağıya doğru genellikle Vana Kurulum düzenleyen için kullanılan yükleme alt haline teğet noktası bilinen eksantrik Redüktör boru ağız teğet noktası yukarı, PAI net kullanımı. Eksantrik Redüktör sıvı akışı için avantajlı, çapı değiştiğinde, gaz ve sıvı dikey boru hattı çapı değiştirmek için konsantrik Redüktör kullanın böylece sıvı akış durumu rahatsızlık daha az. Kafa düz bir yanda, egzoz veya drenaj sıvısı için avantajlıdır, sürücü ve revizyon kolaylaştırır eksantrik boyutu bu nedenle yatay yükleme sıvı boru hattı genellikle eksantrik Redüktör tüp kullanır.
2). Konsantrik Redüktör uygulamak nasıl:
Konsantrik Redüktör korozyon, delik, paslanma veya aşınma üretmez. İyi rol ve performans sektöründe oynayabilirsiniz. Belirli ekran ve özellikleri, konsantrik Redüktör veya yapı malzemeleri yüksek mukavemetli malzeme kullanımında önemli bir rol ve performans, göstermek için konsantrik Redüktör belirli bir endüstri ve alan. Konsantrik Redüktör dayanıklı hava, buhar, su için ve diğer zayıf aşındırıcı orta ve asit, alkali tuz gibi aşındırıcı çeliklerin korozyon. Paslanmaz çelik aside dayanıklı olarak da bilinir. Pratik uygulamalarda genellikle zayıf aşındırıcı orta tarafından aşınmış, çelik, konsantrik Redüktör denir ve orta ve kimyasal korozyona dayanıklı, çelik, asit dirençli çelik kimyasal bileşenlerin farkı nedeniyle denir ikinci genellikle pas geçirmez var aralarında, eski mutlaka kimyasal medya korozyona karşı dayanıklı değil.
Sonra detaylı tanıtım eksantrik Redüktör ve konsantrik Redüktör açıkça onların temel farkları anlamanız gerekir. Kendi çünkü belirli öznitelikleri ve özellikleri, farklı yerlerde uygulanacak, onların büyük rol oynar. Bunu bilerek, gelecekte biz Redüktör kullandığınızda kalp seçmek nasıl bilir.

Hot Tags: tanımı ve uygulama paslanmaz çelik boru konsantrik Redüktör ve eksantrik Redüktör, Çin, üreticiler, tedarikçiler, boyutları

Sorgulama

You Might Also Like