6 İnçten 4 İnç Boru Ecc Redüktörüne

6 İnçten 4 İnç Boru Ecc Redüktörüne

6 inç - 4 inç boru ecc redüktör Pekin Metleader boru hattı teknolojisi inc, yüksek kaliteli 6 inç ila 4 inç boru ecc redüktör üretir ve tedarik eder. Eşmerkezli indirgeyici (abb azaltıcı) ile karşılaştırıldığında, eksantrik redüktör (abb ecc azaltıcı) ortak bir merkez çizgisine sahip değildir. Bu yüzden çok şey ...
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

6 inç ila 4 inç boru ecc redüktör

Beijing Metleader boru hattı teknolojisi inc, yüksek kaliteli 6 inç ila 4 inç boru ecc redüktör üretir ve tedarik eder. Eşmerkezli indirgeyici (abb azaltıcı) ile karşılaştırıldığında, eksantrik redüktör (abb ecc azaltıcı) ortak bir merkez çizgisine sahip değildir. Dolayısıyla bir çok inşaatta, eksantik redüktör daima koni redüktörünün çözemediği bazı problemlerden kaçınmak için kullanılır.

timg (24) .jpgcs reducers.jpg


Örneğin sıvı faz boru hattında, konik redüktörü taban düzlemiyle kullanırsak, boru hattının akıcılığını etkilemek için boru hattının tabanında biriken bazı safsızlıklar olur. Bu durumda, boru ecc redüktörü en iyi seçimdir.
6 inç - 4 inç boru ecc redüktör en popüler boyuttadır. Bu nedenle A105 karbon çeliğinden yapılmış ASME B16.9 standartlarına göre bu ebatlarda redüktör ürünümüz var.

6 inç - 4 inç boru ecc redüktör seçimi ve montajı
Tesisattaki başın eksantrik boyutu, boru hattında bulunan, sıvıda değişiklik varsa, büyük ya da küçük olup olmadığı, değişim hızı küçükse eksantrik boyut başlığı kullanılmalıdır.
Kavitasyon fenomeninden kaçınmak için, tesisattaki başın eksantrik boyutu, gaz birikimindeki değişikliğin yerinde kaçınılmaz olmalıdır. Pompanın üstten alta doğru boru eksantrik boy kafa tesisatının üstünde olmalıdır.

Malzeme: karbonlu çelik A105 A106 A234 WPB
Paslanmaz çelik 304 304L 316 316L

6 inç - 4 inç boru ecc redüktörün ana ürünleri:
6 inç * 5 inç boru ecc redüktör
6 inç * 4 inç boru ecc redüktör
6 inç * 3 inç boru ecc redüktör
5 inç * 4 inç boru ecc redüktör
5 inç * 3 inç boru ecc redüktör


Bağıl ürünler:

boru bağlantı parçaları .jpg

Hot Tags: 6 inç ila 4 inç boru ecc redüksiyon, Çin, üreticiler, tedarikçiler, boyutlar

Sorgulama

You Might Also Like