Karbon çelik A234 WPB 8 * 6 Ecc Redüktör

Beijing Metleader boru hattı Technology Inc. özel olarak karbon çelik boru montaj tedarik. Karbon bir toplu biz ihraç şu anda A234 çelik WPB 8 * 6 ecc Redüktör. Malzeme: ASTM A234 WPB boyutu: 8 X 6 inch, duvar kalınlığı SCH40.
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Karbon çelik A234 WPB 8 * 6 ecc Redüktör


Beijing Metleader boru hattı teknoloji A.ş. ISO 9001: 2008 ve CE sertifikalı şirket var. Firmamız kaliteli butt kaynak eksantrik Redüktör sağlamak için ünlüdür. Eksantrik Redüktör borular iki farklı boyutlarda bağlanmak için özel olarak tasarlanmıştır. Eksantrik Redüktör konik, vardır bir tarafı ve kaynak akışını simetrik ve diğer tarafa eğimli şekil hareket ettirildiğinde. Bunlar arasında iki borunun sıvı veya gaz pompa ve dışarı akışını azaltmak için kullanılır. Eksantrik Redüktör da geri vitese madde akışını artırmak için kullanılabilir. Eksantrik Redüktör kaliteli karbon yapılmış bizim karbon çelik çelik A234 WPB, pirinç ve müşteri ihtiyaçlarına göre kullanılabilir.
Bu eksantrik Redüktör da korozyon direnci ve uzun vadeli kullanılabilirlik geliştirmek için çinko kaplama artırmak için galvaniz olabilir. Müşterilerimiz Ayrıca boyut, renk, şekil ve bu merkezcillik redüktörler boyutunu seçebilirsiniz. Ayrıca eksantrik Rediktör dişli ve evreli olmayan aralıkları ile var. Eksantrik redüktörler gerektiği gibi her türlü var. Bizim eksantrik Redüktör müşteriler dayanıklılık ve mükemmel kalitesi ile popülerdir. Bunlar çok ekonomik fiyatları. Biz ürün zamanında teslim ve müşteri memnuniyetini sağlamak için uygun bakım sağlamak.
Son zamanlarda çok ihraç A234 karbon çelik büyük miktarla Malaysia WPB 8 * 6 ecc Redüktör. Malzeme: karbon çelik A234 WPB. Boyut: 8 X 6 inç kalınlığı duvar: SCH40 Ambalaj: kontrplak palet ve dava.

ecc CS reducer.png

plywood case packed ecc reducer


Hot Tags: karbon çelik a234 wpb 8 * 6 ecc Redüktör, Çin, üreticiler, tedarikçiler, boyutları

Sorgulama

You Might Also Like