Ecc Redüktör Sch 40

Ecc indirgeyici sch 40 da eksantrik redüktör olarak adlandırılır. Eksantrik bir redüktör, aynı hatta olmayan bir dairenin başıdır.
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Ecc Redüktör Sch 40
Eksantrik boyuttaki ecc azaltıcı, aynı hatta olmayan bir dairenin başıdır. Rolü, boru hattını boşluk bırakmadan duvara yapıştırmak veya yapıştırmaktır ve akışın boyutunu değiştirmek için iki farklı kalibre boruya bağlıdır.


Gerilme Dağılımı Düzenleme
(1) Konsantrik redüktörün iç basınç altında alan basınç farkının bükülme momenti, büyük ucun göreceli olarak açılmasına ve küçük ucunda görece daralmasına neden olur.
(2) İç yüzeydeki eksantrik redüktör dış yüzeyinin ve iç yüzeyindeki maksimum çevresel gerilme, iç basınç altında en önemlisidir.

image003 (001) .jpg

Düzenleme yapma
Başın (redüktör) boyutu bir boru çapı borusudur. Şekillendirme işlemi genellikle sıkıştırmayı azaltmak, çapı genişletmek veya çapı azaltmak ve çapı genişletmek için kullanılır ve redüktörün bazı özellikleri de damgalama şekillendirme kullanılabilir.
A. boyuna / genişleyen şekillendirme
Boyu kafa büzülme işlemi, sıkıştırma ekseni boyunca tüp yönü vasıtasıyla tüp kütüğünün çapının büyük ucunun şekillendirme kalıbı içine boyutuyla aynıdır, böylece kalıp boyunca metal boşluk hareketi ve büzülme şekli. Çap azaltıcıya göre, bir pres şekillendirme veya çoklu pres şekillendirme şeklinde bölünmüştür.
B. Damgalama şekillendirme
Hammadde üretim büyüklüğü kafa olarak çelik boru kullanımına ilaveten, kafa bazı boyutlarının boyutu üretim için çelik sac metal damgalama işlemi için de kullanılabilir. Çizimin kalıp şekli, başın iç yüzeyinin boyutuna atıf yapılarak tasarlanır ve kalıp ile oluşturulduktan sonra çelik levhanın damgalanması yapılır.


Yapışmadan önce başın büyüklüğü, kuru bezin uygulanması, yüzey yapışkan yağı asetonla temizlenmesi gerektiğinde, ağız tarafı ve soketin dış tarafında silme işlemi olacak, dikkat edilmesi gereken birkaç nokta var:
1, kontrol kalibresi: DIN standardı (dn10-dn150), 3A / IDF Standardı (1/2 "6"), ISO standardı (ф12.7-ф152.4);
2, Uluslararası endüstriyel standartlar: DIN, ISO, SMS, 3 A, IDF vb.
3, Ürün malzemeleri: Paslanmaz çelik 304, 316, 316L;
4, kalite ve kullanım: yüzey hassas gereksinimleri elde etmek için, yüksek kaliteli parlatma ekipmanları işleme ile kafanın içinde ve dışında boyutu; Bu ürün, süt ürünleri, gıda, bira, içecek, ilaç, kozmetik ve diğer endüstriyel alanlar için geçerlidir;
5, harici işleme: haritalama kullanıcı gereksinimlerine göre, örnek işleme standart dışı ürünler;
6, Bağlantı modu: Kelepçe (hızlı etkili) tipi, kaynak tipi, diş (canlı Bağlantı) tipi.

image007 (001) .jpg


Hot Tags: ecc reducer sch 40, Çin, üreticiler, tedarikçiler, boyutlar

Sorgulama

You Might Also Like