Paslanmaz Çelik Eksantrik Redüktör

Paslanmaz Çelik Eksantrik Redüktör

Pekin Metleader Boru Hattı Teknolojisi A.Ş. önde gelen üreticilerinden biri olarak, ihracatçılar ve tedarikçiler paslanmaz çelik eksantrik redüktör ihracatı üzerinde duruluyor. www.metleadeer.com, e-posta: salesdirector@metleader.com.
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

paslanmaz çelik eksantrik redüktör

Pekin Metleader Boru Hattı Teknolojisi A.Ş., ağırlıklı olarak eksantrik redüktör her türlü ihracat yapan profesyonel bir tedarikçidir. Çelik eksantrik redüktörler boru sistemlerinde farklı boru çaplarına sahip iki boruyu birbirine bağlar. Redüktör, birbirine kaydırılmış iki paralel uca sahiptir, böylece, armatür her iki boru boyutunda bir kenar çizgisine sahiptir. 304 ve 316 paslanmaz çelikten butt kaynaklı indirgeyicide, konsantre redüktör ve eksantrik redüktör mevcut boru sistemi ile uyumludur. Redüktörümüz, çeşitli endüstriler için uygun, yüksek dayanım ve korozyon direnci avantajlarını kullanmaktadır. Yüksek kaliteli paslanmaz çelik eksantrik redüktör, S5'den S80'e kadar çeşitli özellikler ve duvar kalınlığına sahiptir.
Beijing Metleader Boru Hattı Teknolojisi A.Ş. 1982 yılında kurulmuş ve tanınmış bir üretici, tüccar ve paslanmaz çelik eksantrik redüktör tedarikçisi konumundadır. İstikrarlı kalite ve iyi hizmet bu yana uluslararası pazarda hızlı bir hızla büyüyor. Aynı zamanda müşterilerin özel gereksinimlerine göre özelleştirilmiş çözümler sunmaktayız. Ürünlerimiz geniş bir alanda birçok sanayide uygulanmaktadır. Tüm faaliyetler, prefect çelik eksantrik redüktör sağlamak için gayret gösteren son derece etkili profesyoneller tarafından yönetilmektedir. Şirketimizi seçerseniz, yalnızca eksantrik redüktörde iyi kaliteyi değil aynı zamanda zamanında teslim alabilirsiniz.

paslanmaz çelik eksantrik redüktörpaslanmaz çelik eksantrik redüktör

paslanmaz çelik eksantrik redüktör ANSI B 16.5

Biz küresel müşteriler için paslanmaz çelik eksantrik redüksiyon tanınmış bir kuruluştur. Bu redüktörler yüksek kaliteli paslanmaz çeliktir. Petrokimya, petrol ve gaz arama, enerji santrali ve gemi inşaatı gibi birçok endüstride kullanılabilirler. Kurulum basittir ve bu dirsekler müşteri gereksinimlerine göre özelleştirilebilir.
paslanmaz çelik eksantrik redüktör
Boyut: 1/2 "ila 72"
Duvar kalınlığı: SCH20, SCH30, SCH40, STD, SCH80, XS, SCH60, SCH80.
Tip: Dikişsiz / ERW / Kaynaklı / İşlenmiş
Form: Redüktör-konsantrik redüktör-eksantrik redüktör
Malzeme: ASTM A420 304, 304L, 316, 316L
Ambalaj: kontrplak palet, kutu, karton ya da müşterinin isteğine göre.
Teslimat: 25 günden 45 güne.

Hot Tags: paslanmaz çelik eksantrik redüktör, Çin, üreticiler, tedarikçi ürünler, boyutlar

Sorgulama

You Might Also Like