Paslanmaz Çelik JIS / KS ECC Redüktör

Paslanmaz Çelik JIS / KS ECC Redüktör, JIS veya Ks standardına göre paslanmaz çelikten yapılmış eksantrik redüktörün kısaltmasıdır.
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Paslanmaz Çelik JIS / KS ECC Redüktör

Paslanmaz Çelik JIS / KS ECC Redüktör, JIS veya Ks standardına göre paslanmaz çelikten yapılmış eksantrik redüktörün kısaltmasıdır. 35 yıllık üretken deneyimlerimizle flanşlar, paslanmaz çelik konsantrik redüktör, indirimli T, düz tişört, 45D dirsek, 90D dirsek, 180D dirsek, kap gibi boru bağlantı parçaları her türlü kaynağı.
Peki hangi durumda, paslanmaz çelik jis / ks ecc redüktörü seçmeliyiz?
İzometrik bir görünüşte, yatay bir çizgide, eksantrik bir redüktör beyan edilmelidir, düz taraf altta veya üstte monte edilir.

Paslanmaz Çelik JIS KS ECC Reducer.jpg

Peki paslanmaz çelik jis / ks ecc redüktörün alt düz ve üst düzlemi nedir?
Evet, bu çizim, alttaki düz ve üstten daireyi gösterir, kısaltma "TF" veya "BF" dir.
Boru hattının alt kısmı tek hatlı ve düz olduğunda, onu alttan düz olarak adlandırırız.
Boru hattının üst kısmı tek hatlı ve yassı olduğunda, buna üst düz diyebiliriz.

Paslanmaz Çelik JIS KS ECC Redüktör 1.jpg

Paslanmaz çelik jis / ks ecc redüktörün bf veya ff değerini ne zaman seçmeliyiz?
1. Alt düz eksantrik redüktörler genellikle sıvı faz boru hattında kullanılır. Sıvı boru hattında konsantrik bir indirgeyici veya bir üst düz eksantrik redüktör kullanıldığında / boru hatlarının akıcılığını etkilemek için boru hattını tıkamak için çok sayıda safsızlık veya efüzyon borunun tabanına batar. Bu durumda, bu durumda, Alt düz eksantrik redüktör seçmelisiniz.
2. Üst düz eksantrik redüktörler sıklıkla pompa emiş hatlarında gaz ceplerinin birikmesini önlemek için kullanılır. Eksantrik redüktörler konsantrik redüktörlerin arkasında bulunan küçük "ölü noktalar" dan kaçabilirler.

Paslanmaz Çelik JIS KS ECC Redüktör 2.jpg

Sorgulama