Paslanmaz Çelik Boru Eksantrik Redüktör

Paslanmaz çelik boru eksantrik redüktör üreticisi Metleader, yüksek kaliteli boru redüktörü, cs kon redüktör, cs ecc redüktör, ss redüktör, ss ecc redüktör tedarik etmektedir.
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Paslanmaz çelik boru eksantrik redüktör
Paslanmaz çelik boru eksantrik redüktör üreticisi Metleader yüksek kaliteli boru redüktörü, paslanmaz çelik konsantrik redüktör, paslanmaz çelik eksantrik redüktör, karbon çeliği konsantrik redüktör, karbon çeliği eksantrik redüktör tedarik etmektedir.
Firmamız, tam bir kalite ve güvenlik test sistemi oluşturan tahribatsız test ekipmanları, ultrasonik test ekipmanları, evrensel test makinesi, darbe test makinesi, fiziksel test ve kimyasal laboratuvarları vardır. Kesinlikle paslanmaz çelik boru eksantrik redüktör kalitesini vaat edebilirim. Müşterinin test etme gereksinimlerini tam olarak karşılayabilir. Şirket ayrıca ürünlerin kalitesini, hizmet kalitesini ve müşterilerin daha fazla memnun kalmasını sağlamak için kullanıcının işleme ve üretim ihtiyaçlarına cevap verebilir.

image003_ 副本 .jpg

Ürün adı: Paslanmaz çelik boru eksantrik redüktör
Standartlar: ANSI, ASME, MSS SP, EN, DIN, GOST, JIS2220
Duvar Kalınlığı: sch10, sch20, sch30, std, sch40, sch60, xs, sch80, sch100, sch120, sch140, sch160, xxs, sch5s, sch20s, sch40s, sch80s
Dirsek Malzemesi Malzemesi: 304, 304L, 316, 316L, 321
Diğer Boyutlar: 1/2 "~ 24" DN15 ~ DN600


Paslanmaz çelik boru eksantrik redüktörün özellikleri:
Paslanmaz çelik boru bağlantı parçaları, en iyi gücü ve tokluk endeksi var, her türlü çelik, en önemli avantajı anti-korozyon, kimyasal kağıt ve diğer korozif durumlarda tabii ki, maliyeti daha yüksek paslanmaz çelik kullanmanız gerekir!


Paslanmaz çelik boru eksantrik redüktör Akış şeması

image005_ 副本 .jpg


Uygulama:
Paslanmaz Çelik redüktör uygulama alanı: Çelik boru paslanmaz eksantrik redüktör yaygın olarak petrol, kimya, nükleer enerji santrali, gıda üretimi, inşaat, gemi yapımı, kağıt üretimi, tıp ve diğer sanayilerde farklı endüstrilerde farklı kullanım değeri.
Paslanmaz çelik boru redüktör kullanın: su, içecek, bira, gıda, petrokimya, nükleer güç, makine, tıbbi malzeme, gübre, gemi inşaatı, su geçirmez tedavi, boru hatları vb. Geniş uygulama alanı, küçükten birkaç milimetreye, genişten birkaç metreye, yüksek vakumdan yüksek basınca kadar olan yollar uygulanabilir.


Hot Tags: paslanmaz çelik boru eksantrik redüktör, Çin, üreticiler, tedarikçiler, boyutlar

Sorgulama

You Might Also Like