Dövme Boru Teki Karbon Çelik

Dövme borusu tee karbon çeliği, yüksek basınçlı küçük boyutlu boru bağlantıları için kullanılan bir soket boru bağlantı parçasıdır. Boyut 1/2 inç ila 4 inç arasındadır ve basınç 3000 sınıf, 6000 sınıf ve 9000 sınıf içerir.
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları


Dövme boru tee karbon çeliği

Yüksek basınçlı dövme borusu T boruları T borularına göre değişir. Metal boşluk için basınçlı dövme makinelerini kullanarak, bazı mekanik özellikleri, belirli bir şekli ve şekillendirilmiş dövme yöntemini elde etmek için plastik deformasyona uğramasını sağlayın. Dövme boru tee ana teknolojik dövme, orijinal hacimli dendrit ve sütun tohumu dövme ile yapmak tahıl için ince ve düzgün eksenel yeniden kristalizasyon organizasyonu, orijinal segregasyon, gözeneklilik, gözeneklilik, cüruf sıkıştırma ve kaynaklı, külçe yapmak gibi organizasyon daha fazla hale metalin plastiklik ve mekanik özelliklerini yakından takip eder. Esas olarak kalıp ve döküm parçaları modeli ile üretilen dökme tee, metal sıvıya içten geçer, katılaşma soğutulduktan sonra erkekler önceden belirlenmiş bir şekil, boyut ve döküm işleminin özelliklerini alırlar. Yüksek basınçlı dövme borusu esas olarak yüksek basınç dövme flanşı ve yüksek basınçlı dövme ile üretilmiştir.
Genel olarak, dökümlerin mekanik özellikleri dövme tezgahlarından daha düşüktür. Buna ek olarak, metal dövme işlemi fibröz doku, fibröz doku dövme ve dövme görünüm tutarlı, metal akışı tam garanti, hassas mekanik özellikleri ve uzun ömür ile tee garanti edemez hassas kalıp dövme, soğuk ekstrüzyon, ekstrüzyon sıcaklığı ve dövme diğer prosesi, döküm ile eşsizdir.

Dövme borusu tee carbon steel.jpg

Dövme boru tee karbon çelik iki tip, soket ve iplik var.
Boyut: 1/2 "NB TO 4" NB IN
Sınıf: 3000 LBS, 6000 LBS, 9000 LBS
Malzeme: ASTM A105 / A694 / Grade. F42 / GR 46 / GR 52 / GR 56 / GR 60 / GR 65 / GR 70 vb.
Düşük Sıcaklıklı Karbon Çelik A350 LF3 / A350 LF2.
Tipler: soket, vidalı NPT, BSP, BSPT.
Standart: ANSI B16.11.
Yüzey işlemleri: Pas önleyici yağ, sıcak daldırma galvanizleme.
Ambalaj: kontrplak kutu.
Yüksek kaliteli boru tee karbon çeliği dövme ve yüksek basınçlara daha yüksek verim. Dövme çelik tişörlerde, tee duvarlarının homojen olması ve sistemin akışını durdurmayı önlemek için keskin diş açılması önemlidir.
Metleader, farklı standartlar ve üretim prosesi ile her türlü boru tee karbon çeliğini bulmaya yardımcı olabilir. Güvenilir bir tedarikçi seçmemizi seçmek.

Bu tür ürünlere ihtiyacınız varsa Karbon Çelik Eşit Tee Boru Ek Parçası da bulunmaktadır. Lütfen bize ulaşın.


Hot Tags: dövme boru tee karbon çelik, Çin, üreticiler, tedarikçiler, boyutlar

Sorgulama

You Might Also Like