Dikişsiz Çelik Boru Eşit Te Fitingler

Pekin Metleader Boru Hattı Teknolojisi A.Ş. profesyonel bir tedarikçi ve dikişsiz çelik boru ihracatçısı eşit tee. Eşit tee kaliteli hammadde ile üretilmiştir. Boru şaftında bağlantı için kullanılan boru tişörtü.
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Dikişsiz çelik boru eşit tefriş bağlantı parçaları
Çelik boru tişört boru hattı bağlantısı için kullanılan boru bağlantı elemanının bir çeşididir .. Eşit çaplı tişört, tişörtün bir türüdür. Boru tee iki tip, eşit tee ve azaltılmış tee, aynı zamanda kesintisiz tee ve kaynak tee ayrılabilir.
Metleader arz ve kaynak boru bağlantı parçaları, üretim standartlarının her türlü ihracat ASME / ANSI B16.9, DIN, JIS B2311 ve GOST var. Eşit te bir petrol, kimya sanayi, doğal gaz boru hattı ve gemi inşa endüstrisinde yaygın olarak kullanılan ana ürünlerinden biri olarak. Tişörtümüz birçok ülkeye ve bölgeye, ABD, Güney Kore, Japonya, Orta Doğu ve Güneydoğu Asya gibi ihraç edilmiştir. Tee kalite standartlarına sıkı sıkıya ve ISO ve CE sistemine uygun olarak her üretim zincirini kontrol etmek için üretildiğinden, ürünlerimizin kalitesi çok güvenilirdir ve tüm müşteriler tarafından tanınır.

image003 (001) .jpg


Ürün kalitesinin istikrarı sıkı denetimden kaynaklanmaktadır. Özellikle çelik boru tee eğer sıkı bir denetim yoksa, büyük potansiyel riskler olacaktır. Tanın üretim teknolojisi soğuk ekstrüzyon veya sıcak presleme ile üretilen dal olduğundan, kolun içi kolay, iç çatlağın oluşması kolaydır, bu çatlaklar gözler tarafından bulunması zordur. Çatlak özel metod ile test edilmelidir. Test yöntemi genellikle manyetik toz tespitidir, çatlak bu yöntemle kolaylıkla tespit edilebilir. Bütün boru teğnelerimizin kaliteli olmasını sağlamak için manyetik parçacık testleri yapmaları gerekmektedir.

image007.jpg


İhraç ettiğimiz çelik boru torbasının ambalajı, taşımaya elverişli, yüksek kaliteli ve ücretsiz tütsüleme kontrplak kutusu veya palet olarak seçildi. Aynı zamanda, müşterilerin ihtiyaçlarına göre kişiselleştirilmiş ambalajlar temin edebiliriz. Boru tişyeri, tüm taşıma süreci boyunca birçok kez yüklenip boşaltılacağı için, güçlü ambalajlama çok önemlidir.

image011 (001) .jpg


Dikişsiz çelik boruya eşit tefrift fittinglerin özellikleri:
Ürün adı: dikişsiz çelik boru eşit teorik bağlantı parçaları
Boyut: 1/2 "ila 72"
Duvar kalınlığı: SCH5 - XXS arası.
Standart: ASME / ANSI B16.9, B16.28, MSS SP-43, JIS B2311 / 2312, DIN, bir d GOST.
Malzeme: karbon çeliği, ASTM A234 WPB, SS400, ST37.8, çelik 20 vb.
Paslanmaz çelik: 304 / 304L, 316 / 316L vb.
Alaşımlı çelik: ASTM A234 WP5, WP9, WP11, WP91, A420 WPL1, WPL6 vb.
Uygulama yelpazesi: petrol, petrol boru hattı, kimyasal işleme, enerji santrali, gemi inşaatı vb.
Teslimat: Genel siparişler için 30 gün.

image015 (001) .jpg


Hot Tags: dikişsiz çelik boru eşit t te fittingleri, Çin, üreticiler, tedarikçi, ebat

Sorgulama

You Might Also Like