Paslanmaz Çelik Te Fitingler

Beijiing Metleader Boru Hattı Teknolojisi A.Ş. profesyonel bir paslanmaz çelik tişörttür. Malzeme 304, 316, 304L, 316L ve benzeri paslanmaz çeliktir. Boyut ANSI, DIN, JIS ve Gost standartlarıyla 1/2 "ila 48" arasındadır. Herhangi bir talep olursa lütfen bana sales@metleader.com adresini yollayın.
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

paslanmaz çelik te fittingsler

Beijiing Metleader Boru Hattı Teknolojisi A.Ş. profesyonel bir paslanmaz çelik tişörttür. Malzeme 304, 316, 304L, 316L ve benzeri paslanmaz çeliktir. Boyut ANSI, DIN, JIS ve Gost standartlarıyla 1/2 "ila 48" arasındadır. Herhangi bir talep olursa lütfen bana sales@metleader.com adresini yollayın.
Pekin Metleader Boru Hattı Teknolojisi A.Ş. profesyonel bir tedarikçi ve ihracatçı, özellikle paslanmaz çelik tee bağlantı parçaları her türlü tedarik yapan.
Paslanmaz çelik T borular çok önemli bir boru bağlantı parçasıdır. Bir çelik tişört ile ilgili konuştuğumuzda, bir dalı olan bir boru uzunluğu demektir. Paslanmaz çelik T boru, çeşitli endüstriler için oldukça uygun bir boru çeşididir. Boru tişeği genellikle farklı ebatlarda farklı uygulamalar için kullanılır. Paslanmaz çelik bir tişört, aynı veya farklı çaplara sahip üç yönde genellikle üç boruya monte edilir; böylece, çelik tişört parçaları, eşit T ve azaltılmış T öğesine sahiptir.
Pekin Metleader Boru Hattı Teknolojisi A.Ş., soğuk veya sıcak presle paslanmaz çelik bir tele üretmek üzere bir boru kaynağı tedarik etmektedir. Çelik tayın ebadı ve çapı farklı özelliklere uygundur. Çeşitli uygulamalar için yüksek kaliteli çelik te fittinglerin imalatı ve temini her zaman ısrarcı amaçtır. Boru tişetim test edilmiş ve dayanıklılık, doğruluk ve hassasiyet açısından doğrulanmıştır.
Çin'de birçok şirket paslanmaz çelik tedarikçileri tedarik etmektedir.
Onlarla olan farklarımız aşağıdaki gibidir:
1.Tüm hammadde fabrikaya girmeden önce test edilmelidir.
2. Her üretim aşamasında kaliteyi kontrol etmek için özel bir teknisyen bulunur.
3.Tüm denetim süreci kesinlikle ISO ve CE standartlarına göre yapılır.
4. SGS, BV, Midilli vb. Gibi üçüncü taraf muayenehanesi mevcuttur.
35 yılı aşkın bir süredir 5.Abunda üretim tecrübesi.
Profesyonel bir dirsek tedarikçisi olan Metleader, "müşterilerimize% 100 nitelikli ürünler ve iyi hizmet tedarik" hedefimizi hep ısrarla sürdürüyor.

paslanmaz çelik te fittingslerpaslanmaz çelik te fittingsler

Ürün Adı: paslanmaz çelik te fittings
Malzeme: paslanmaz çelik ASTM 304,316
Standart: ANSI / ASME B16.9
Boyut: 1/2 "ila 48", kişiselleştirilmiş servis mevcuttur.
Basınç: sch5 ila xxs
Orijinal: Çin
Marka: Metleader
Paket: kontrplak palet, kontrplak kutu, karton + kontrplak palet veya müşterilerin isteğine göre.
Muayene: kendimiz veya üçüncü taraf muayene muayenesi.
Yüzey işlemi: siyah boya, vernik veya pas önleyici yağ.
Teslimat: 25-45days.

paslanmaz çelik tee fittings packaging.jpgpf paslanmaz çelik tee fittingleri ambalajlama

Paslanmaz çelik tefez bağlantıları hakkında iki standart vardır: paslanmaz çelik eşit T tee ve paslanmaz çelik boru azaltma tee


Hot Tags: paslanmaz çelik te fittings, Çin, üreticiler, tedarikçiler, boyutlar

Sorgulama

You Might Also Like