ASTM A234 WPB Azaltıcı Tee

Aynı devralmanın üç yönlü kafasının boyutunu düşürürken, şube boru boyutu yetkin devralma boyutundan daha küçüktür. İşlemle bölünür: Hidrolik çıkıntı: Üç yollu hidrolik çıkıntı, dal borusunu metal maddenin eksenel kompanzasyonu ile genişleten bir şekillendirme işlemidir.
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

ASTM A234 WPB Azaltıcı Tee

Aynı devralmanın üç yönlü kafasının boyutunu düşürürken, şube boru boyutu yetkin devralma boyutundan daha küçüktür.
Prosese bölünmüş
Hidrolik şişkinlik
Üçlü hidrolik çıkıntı, dal borusunu metal maddenin eksenel kompanzasyonu ile genişleten bir şekillendirme işlemidir. İşlem, özel hidrolik makinenin kullanımı, ekstrüzyon sıkıştırma tüpünü ortalayan hidrolik silindirin iki yatay tarafı boyunca sıvıya üç yönlü boru çapıyla boruya enjekte edilecek, sıkıştırılmış boru boş hacmi daha da küçülür Sıvı tüpün içindeki tüp daha küçük olur ve tüpün hacmi azaldığında basınç artar. T boru borusunun genleşmesi için gerekli basınca ulaşıldığında, metal boru, yan boru hattını genişletmek için yan silindirde ve boru borusundaki sıvı basıncının çift etkisiyle kalıbın boşluğu boyunca akar.
Üçlü hidrolik çıkıntı prosesi şekillendirme, daha yüksek üretim verimliliği olabilir; üç yönlü boru ve omuz duvarı kalınlığı artar.
Daha geniş tonaj için gerekli olan tee hidrolik çıkıntı proses ekipmanının kesintisiz olması nedeniyle, mevcut iç mekan esas olarak DN400'den daha düşük standart duvar kalınlığı te imalatında. Uygun şekillendirme malzemeleri, soğuk sertleşmeye nispeten düşük eğilime sahip düşük karbonlu çelik, düşük alaşımlı çelik ve paslanmaz çeliktir ve bakır, alüminyum, titanyum ve benzerleri gibi bazı demir içermeyen malzemeleri içerir.

ASTM A234 WPB Azaltma Tee.jpg

Sıcak şekillendirme
Üç yollu sıcak şekillendirme, tüpün üç yönlü çapından daha fazla, üç yönlü çapın ebadına göre ezilir, Soğuk çekilmiş üç bağlantı Bir boru uzanır kısımda bir delik oluşur; boru kalıbı ısıtılır ve şekillendirme kalıbı içine yerleştirilir ve boru hattının gerilmesi için bir kalıp boru hattına sokulur; Basınç eylemi altında, İşlem sırasında metal dal borusuna doğru akar ve kalıp gerginliği altında bir dal borusu oluşturur. Bütün proses, borunun radyal sıkıştırması ve dal borusunun germe işlemi tarafından oluşturulur. Hidrolik tırtıklı tee'den farklı olarak, sıcak basınçlı T borusu bacasının metali, boru hattının radyal hareketi ile telafi edilir, bu nedenle radyal telafi işlemi de denir.
Isıtılmış temper kullanımı nedeniyle, malzemenin oluşturulması için gerekli olan ekipmanın tonajı azaltılır. Düşük karbonlu çelik, alaşımlı çelik, paslanmaz çelik malzemeler için uygun materyalin sıcak tee uyarlanabilirliği; özellikle de tayın geniş çap ve duvar kalınlığı, genellikle bu şekillendirme prosesini kullanır.
Materyale göre bölünür
Karbon çelik, paslanmaz çelik, alaşımlı çelik, bakır, alüminyum, plastik, Tahkim Lek, pvc vb.
Üretim yöntemi ile bölünür
Üst sistem, bastırma, dövme, dökme ve benzeri.
Standart bölümü oluşturmak için
GB, elektrik standardı, kimyasal standart, su standardı, Amerikan standardı, Alman standardı, Japon standardı, Rus standardı vb.

Hot Tags: astm a234 wpb reduction tişört, Çin, üreticiler, tedarikçiler, boyutlar

Sorgulama

You Might Also Like