Alın Kaynaklı Paslanmaz Çelik İndirgeme Tee

Paslanmaz çelik indirgeme tee boru tee bir şeklidir. Ana boru şubelerinde ağırlıklı olarak kullanılır. Pekin Metleader Boru Hattı Teknolojisi A.Ş. profesyonel bir tedarikçi ve ANSI / ASME B16.9, DIN, JIS ve GOST dahil olmak üzere tee azaltmak farklı standart paslanmaz çelik ihracatçısı.
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Butt weld paslanmaz çelikten indirgeme tee
Soğuk haddelenmiş ve sıcak presleme dahil yaygın olarak kullanılan boru teförünün üretimi. Hangi boru malzemeden olursa olsun stresin ortadan kaldırılması için tüm boru teçhizatlarının ısıl işlemlere tabi tutulması gerekir. Aksi halde tee kırılmak çok kolaydır. Ve ısıl işlem normal olarak normalleştirme ve tavlama gerektirir, sadece normalleştirme talebini karşılayamayan makine kapasitesini normalleştirmek gerekir. Bunun dışında, bütün tee, gizli çatlaklar olup olmadığını kontrol etmek için manyetik toz muayenesi yapılmalıdır. Gizli çatlaklar bulunamazsa, boru hattı için büyük risk ve hasar meydana getirecektir. Metleader ihraç etti ve büyük miktarda paslanmaz çelik tee birçok müşterilere tedarik etti. Ürünlerimiz çatlak kalitesi konusunda asla olmaz. Çünkü tee üretimimiz standart talebe göre doğru ve katıdır. İstikrarlı kalite ve iyi hizmet sunma amacında ısrar ederiz. Bu bizim temel kuralımız.

image003 (001) .jpg

Ürün kalitesinin istikrarı sıkı denetimden kaynaklanmaktadır. Özellikle çelik boru tee eğer sıkı bir denetim yoksa, büyük potansiyel riskler olacaktır. Tanın üretim teknolojisi soğuk ekstrüzyon veya sıcak presleme ile üretilen dal olduğundan, kolun içi kolay, iç çatlağın oluşması kolaydır, bu çatlaklar gözler tarafından bulunması zordur. Çatlak özel metod ile test edilmelidir. Test yöntemi genellikle manyetik toz tespitidir, çatlak bu yöntemle kolaylıkla tespit edilebilir. Bütün boru teğnelerimizin kaliteli olmasını sağlamak için manyetik parçacık testleri yapmaları gerekmektedir.

image007_ 副本 .jpg


Telefondan kaynaklı paslanmaz çelikten arındırma tee spesifikasyonu:
Ürün adı: butt weld paslanmaz çelikten indirgeme tee
Boyut: 1/2 "ila 48"
Duvar kalınlığı: SCH5 - XXS arası.
Standart: ASME / ANSI B16.9, B16.28, MSS SP-43, JIS B2311 / 2312, DIN, bir d GOST.
Malzeme: 304 / 304L, 316 / 316L vb.
Uygulama yelpazesi: petrol, petrol boru hattı, kimyasal işleme, enerji santrali, gemi inşaatı vb.
Paket: kontrplak palet, kontrplak kutu, karton (1/2 "- 3") veya müşterilerin talebi doğrultusunda.
Teslimat: Genel siparişler için 30 gün.

image011 (001) .jpg


Hot Tags: butt weld paslanmaz çelik, tee, Çin, üreticiler, tedarikçi, boyutları azaltır

Sorgulama

You Might Also Like