Paslanmaz çelik boru Tees azaltılması

Beijing Metleader boru hattı Technology Inc. bir profesyonel üretici ve ihracatçı var. Paslanmaz çelik boru tee azaltarak 304/304 L ve 316/316 L oluşur. Bu esas olarak üç boru bağlantı için kullanılan. Biz taşınan ANSI dahil olmak üzere dışarı standartları / ASME B16.9, DIN, JIS ve GOST.
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Paslanmaz çelik boru Tees azaltılması
Metleader paslanmaz çelik boru tees azaltarak bir uzmandır. Biz ihracat ve paslanmaz çelik tee büyük miktar ile birçok istemcilere sağlamak. Paslanmaz çelik customers'specifications ve standartları karşılamak için tee azaltarak geniş stok var. Çok hızlı ve zamanında teslimat zamanı geldi.
Hidrolik genişleme ve sıcak presleme sık paslanmaz çelik tee üretim tekniği vardır. Hidrolik genişletme yöntemi genellikle ortak kalınlığı boru tee üretmek için kullanılır. İlk olarak, hammadde göre standart oranı kesmek gerekir, sonra malzeme boru hidrolik kalıp koymak için bir parça alın, sıvı borunun içine doldurulur, hidrolik basınç şube presler. Bu yöntem iyi bir yüzey sağlar. Ancak, bu yöntem kalın duvar boru tee üretmek uygun olamaz.

image001.jpg


Büyük çaplı ve ağır duvar ile paslanmaz çelik t elemanı için kalınlığı hidrolik genişletme yöntemi kullanarak ama sıcak ekstrüzyon yöntemi ile imal edilebilir değil. Sıcak ekstrüzyon yöntemindeki malzeme boru daha büyük çapı daha bitmiş ürün ile genellikle kullanılan ve şube ekstrüzyon aracı yardımıyla borudan kalıptan çekilmiş. Tee azaltarak gerekirse kalıp ayarlayarak de üretilebilir.

image003.jpg


Paslanmaz çelik tee ısıl işlem gerekli hidrolik genişleme yöntemine göre üretilen. Aksi takdirde tee kırık olabilir çok kolaydır. Ve ısıl işlem normalde normalleştirme ve temperleme içerir, sadece machanical kapasite olamaz normalize ilgisi standart isteği araya geldi. Dışında ki tüm tees yapılmalıdır are saklı kontrol etmek için manyetik toz muayene çatlaklar. Gizli çatlaklar hangi boru hattı için büyük risk ve zarar getirecek bulunamazsa. Metleader verilen ve birçok müşteriler paslanmaz çelik boru tee ile büyük miktar azaltılması verilir. Ürünlerimiz kalite sorunu çatlak olmayacak. Bizim üretimini tee çünkü doğru ve kesinlikle göre standart ISO ve CE için. Biz her zaman amacımız kararlı kaliteli ve iyi bir servis sağlamak için ısrar ediyorum. Bu bizim temel kuraldır.

  image007(001).jpg


Ürün kalitesi istikrarı sıkı denetim geliyor. Özellikle paslanmaz çelik tee hiçbir sıkı denetim ise orada-ecek var olmak büyük potansiyel riskleri. Sıcak veya soğuk ekstrüzyon tarafından üretilen şube tee üretim teknolojisidir çünkü acele, şube içinde gözler tarafından bulunmak zor iç çatlamak gerçekleşmesi kolaydır. Belgili tanımlık çatlamak özel yöntemle test yöntemi sınamak gereklidir çatlamak bu yöntemle kolayca algılanabilir, genellikle manyetik toz algılama etmektir. Bizim tüm boru tees Manyetik Parçacık iyi bir kalite için test yapmak gerekir.

  image007_副本.jpg


Paslanmaz çelik boru tee azaltarak tayini:
Ürün adı: Paslanmaz çelik boru tee azaltılması
Boyutu: 1/2" için 48"
Duvar kalınlığı: SCH5 XXS için.
Standart: ASME/ANSI B16.9, B16.28, MSS SP-43, JIS B2311/2312, DIN, bir d GOST.
Malzeme: 304 / 304L 316 / 316L vs.
Uygulama alanı: petrol, petrol gaz boru hattı, kimyasal işleme, santral, gemi inşa vb.
Paket: kontrplak palet, plywood durumda, karton (1/2" için 3") veya customers'request göre.
Teslimat: 30days genel siparişler için.

  image011(001).jpg


Hot Tags: Paslanmaz çelik boru azaltarak tees, Çin, üreticiler, tedarikçiler, boyutları

Sorgulama

You Might Also Like