4 inç karbon çelik boru

Metleader karbon çelik boru profesyonel bir tedarikçisi konumundadır. Yeterince stok için farklı boyutlarda bakın var. büyük miktar 4 inç karbon çelik boru var. Herhangi bir isteği Sorgunuz herhangi bir zamanda geldiniz. E-posta:salesdirector@metleader.com, skype:yangshumei_1985.
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

4 inç karbon çelik boru
4 inç karbon çelik boru çok sık karbon çelik boru boyutudur. Yaygın olarak petrol, petrol ve gaz taşımacılığı boru hattı, kimya sanayî ve petrol sömürü için kullanılabilir. Metleader kaynağı çelik boru ASTM/ASME A106/SA106 göre farklı duvar kalınlığı ile DN25-DN500 boyutudur. Tüm boru kabul edilen sıkı denetim olmak zorunda.


Test gereksinimleri A106 karbon çelik boru:
Hidrostatik basınç testi: stres test basıncı tüp duvardaki tarafından üretilen onay, oda sıcaklığında belirtilen en düşük verim gücü (Smys) % 60'a eşittir. Maksimum basınç NPS 3 ve aşağıda $number PSI geçemez ve daha büyük boyutta 2.800 psi geçemez. Basınç en az 5 saniye kalır.


Mekanik test:
Çekme Testi: kabul edilebilir için NPS 8 veya üstü, hem yatay hem dikey
Çekme Testi NPS daha az 8: yalnızca dikey sınama
Test düzleştirme: NPS 2 ve daha sonraki sürümleri
Bükme testi (soğuk): NPS 2 ve altı.


Karbon çelik boru şerit çelik bir türüdür. Çelik Boru çok sıvı boru hattı aktarmak için kullanılan içi boş bir bölüm vardır. Petrol, gaz, su ve bazı katı malzemeler gibi. Çelik Boru aynı bükme ve burulma gücünü, yuvarlak çelik ile karşılaştırıldığında ağırlığıdır ekonomik bölümü çelik daha fazla ışık.


Karbon çelik Dikişsiz boru farklı işlevine göre türleri:
1. Dikişsiz boru yapısal kullanımı için yaygın genel yapısı ve mekanik yapı için biri.
2. sıvı taşıma Dikişsiz boru su, petrol, gaz ve diğer sıvıların vb taşıma için kullanılır.
3. düşük ve orta basınç kazan Dikişsiz boru çeşitli düşük orta basınçlı kazan ısınan buhar borular, su boruları ve kızgın buhar borularına, Afyon çubuklarınıza, küçük duman boruları ve kemer ile lokomotif kazanlar kaynar yapılarının üretimi için kullanılır tuğla kullanımı yüksek kaliteli karbon Yapısal çelik sıcak haddelenmiş ve soğuk (çalışırken) Dikişsiz boru için.
4. yüksek basınçlı kazan Dikişsiz boru üretimi yüksek basınç ve yüksek kaliteli Karbon çeliği, alaşımlı çelik ve paslanmaz çelik Dikişsiz ısıya dayanıklı boru yüzeyi Isıtma su borusu kazan baskısı üzeri için kullanılır.


Karbon çelik Dikişsiz çelik boru farklı üretim nedeniyle işler ancak aynı zamanda (haddelenmiş) Dikişsiz çelik borular sıcak haddelenmiş ve soğuk (rolling) Dikişsiz çelik boru bölünmüş. Soğuk (çalışırken) boru, yuvarlak boru ve özel şekilli boru ayrılmıştır.
Paket 4 inç karbon çelik boru: pakette bulunan veya toplu olarak
Teslimat: 25-45days

  image003(001).jpg

  image007(001).jpg


Sorgulama