Dikişsiz Karbon Çelik Boru

Metleader, dikişsiz karbonlu çelik boru tedarikçisidir. Farklı boyutlara atıfta bulunarak bol miktarda stokumuz var. İsteğiniz sorunuzu herhangi bir zamanda karşılarsa. E-posta: salesdirector@metleader.com , skype: yangshumei_1985 .
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Dikişsiz karbonlu çelik boru
Karbon çeliği dikişsiz boru, bir çeşit şerit çeliğidir. Çelik boru, sıvı boru hattının nakli için yaygın olarak kullanılan içi boş bir kesime sahiptir. Yağ, gaz, su ve bazı katı malzemeler gibi. Çelik boru yuvarlak çelik ile karşılaştırıldığında, aynı bükülme ve burma mukavemetinde ağırlık hafif, ekonomik bir kesit çeliktir.

Farklı fonksiyona göre karbon çeliği dikişsiz boru türleri:
1. Yapısal kullanım için dikişsiz boru genellikle genel yapı ve mekanik yapı içindir.
2. Sıvı nakil dikişsiz boru, su, yağ, gaz ve diğer sıvıları vb. Taşımak için kullanılır.
3. Düşük-orta basınçlı kazanlar dikişsiz boru, düşük orta basınçlı buhar kazanı aşırı ısıtılmış buhar boruları, kaynar su boruları ve aşırı ısıtılmış buhar boruları, afyon boruları, küçük duman boruları ve kemer tuğlaları bulunan lokomotif kazanlarda çeşitli yapıların imalatı için kullanılmaktadır. yüksek kaliteli karbon yapısal çelik sıcak haddelenmiş ve soğuk (haddeleme) dikişsiz boru.
4. Yüksek basınçlı kazan dikişsiz boru, yüksek basınçlı ve yüksek kaliteli karbon çeliği, alaşımlı çelik ve paslanmaz çelik dikişsiz ısıya dayanıklı boru su borusu kazan ısıtma yüzeyinin basıncının üzerinde kullanılır.


Farklı üretim süreçleri nedeniyle karbon çelik dikişsiz çelik boru, aynı zamanda sıcak haddelenmiş (ekstrüzyon) dikişsiz çelik borular ve soğuk (haddeleme) dikişsiz çelik boru ayrılmıştır. Soğuk (haddeleme) boru, yuvarlak boru ve özel şekilli boruya bölünür.

image003 (001) .jpg


Karbon çelik dikişsiz çelik boru özellikleri:
Ürün adı: dikişsiz karbon çelik boru
Boyut: Farklı duvar kalınlığına sahip DN25-DN500
Paket: paket halinde veya toplu halde
Teslimat: 25-45günler

image007 (001) .jpg


Hot Tags: dikişsiz karbonlu çelik boru, Çin, üreticiler, tedarikçiler, boyutlar

Sorgulama

You Might Also Like