Petrol ve Gaz Boru İmalatı

Petrol ve gaz borusu üreticileri olarak, müşterilerimiz PetroChina, Sinopec, CNOOC ve diğer birçok ünlü şirketi içermektedir. Bir petrol ve gaz boru üreticisi için önemli olan, büyük projelerin güvenliğini sağlamak için boruların istikrarlı kalitesinin nasıl sağlanacağıdır.
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Petrol ve gaz borusu üreticileri


Petrol ve gaz borusu üreticileri olarak, müşterilerimiz PetroChina, Sinopec, CNOOC ve diğer birçok ünlü şirketi içermektedir. Bir petrol ve gaz boru üreticisi için önemli olan, büyük projelerin güvenliğini sağlamak için boruların istikrarlı kalitesinin nasıl sağlanacağıdır.

Şimdi, petrol ve gaz borusunun bazı temel bilgilerini tanıtacağım.

Yağ borusu
Petrol borusu, petrol kuyusu ve borunun iyi bir şekilde kaplanmasını desteklemek için, delme işlemini ve normal çalışma sonrasında tüm kuyucukların tamamlanmasını sağlamak için kullanılır. Farklı sondaj derinliklerine ve jeolojik koşullara göre, her bir kuyu çeşitli kaplama katmanları kullanmalıdır. Borulamadan farklı olan çimento çimentosunu kullanmak için kuyudan sonra kuyu, sondaj borusu, tekrar kullanılamaz, bir kerelik tüketim malzemelerine aittir. Bu nedenle, gövde tüketimi tüm petrol kuyusu borularının% 70'inden fazlasını oluşturuyordu. Bir petrol ve gaz boru üreticisi olarak, boruların kalitesine söz vermeliyiz. Kullanıma göre kasa, kateter, yüzey kılıfı, teknik muhafaza ve yağ tabakası kılıfı olarak ayrılabilir.

petrol boru hattı.jpg

Petrol muhafazasının sınıflandırılması:
petrol sömürü sürecinde kullanılan farklı tipte kasalar
1. Yüzey yağ muhafaza koruma deliği

Sığ ve sığ gaz rezervuarları ile kirlenmeyi önlemek için kuyuları, kuyu ekipmanını destekleyin ve gövdenin diğer katmanlarının ağırlığını koruyun.

2. Teknik yağ muhafaza

Delme sıvısının normal akışını sağlamak için farklı seviyelerde ayırma basıncı ve delme işleminde bir anti-patlama cihazı, sızdırmaz bir cihaz ve bir kuyruk borusu kurmak için üretim muhafazasını korumak.

3. Yağ haznesi gövdesi (üretim kasası)

Sondaj, sondaj çamur tabakası korumak için, depolama tabakasının yüzeyinden petrol ve gaz. Yağ mahfazası üretildiğinde, dış çap genellikle 114.3 mm ila 508 mm'dir.


Doğalgaz Boru Hatları

petrol ve gaz borusu manufactur.jpg

Doğalgaz Boru Hatları Bir maden veya işleme tesisinden bir şehir gaz dağıtım merkezine veya bir iletim boru hattı olarak da bilinen endüstriyel işletme kullanıcısına doğal gaz boru hattını (petrol sahası üretiminden ilişkili gaz dahil) ifade eder. Doğal gazı nakletmek için doğalgaz boru hatlarını kullanmak, doğal gazı karada teslim etmenin tek yoludur. Dünya boru hattı toplamından, gaz boru hatları yaklaşık yarısını oluşturmaktadır. Bir petrol ve gaz boru üreticisi olarak, ana iş olarak gaz boru hatları geliştiriyoruz. Doğal gaz boru hattı taşımacılığı düşük nakliye maliyetine sahiptir ve daha az arazi, inşaat hızlı, petrol ve gaz taşımacılığı, yüksek güvenlik performansı, daha az nakliye kaybı, hiçbir "atık" emisyonu, kaçak riski küçük, kötü çevre kirliliğinden etkilenen küçük çevre kirliliği, küçük ekipmanı kapsamaktadır. bakım, yönetimi kolay, uzaktan merkezi izleme ve diğer avantajları elde etmek kolaydır.

Hot Tags: petrol ve gaz borusu üreticileri, Çin, üreticiler, tedarikçiler, boyutlar

Sorgulama

You Might Also Like