Anti-korozyon boru

Anti-korozyon boru

Yüksek basınçlı Doğalgaz Anti-korozyon boru hattı 3pe Anti-korozyon boru temel Dikişsiz çelik boru, çelik spiral boru ve düz dikiş kanal içerir. Üç katlı polietilen (3PE) korozyon önleyici kaplama yaygın petrol boru hattı sektöründe onun iyi korozyon direnci için kullanılmıştır
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Anti-korozyon boru

Yüksek basınçlı Doğalgaz Anti-korozyon boru hattı 3pe Anti-korozyon boru temel Dikişsiz çelik boru, çelik spiral boru ve düz dikiş kanal içerir. Üç katlı polietilen (3PE) korozyon önleyici kaplama iyi korozyon direnci, su buharı geçirgenliği ve mekanik özellikleri petrol boru hattı sektöründe yaygın olarak kullanılmıştır. 3PE Anti-korozyon boru gömülü boru hatları yaşam için çok önemlidir, aynı malzeme boru hattı, bazı korozyon, birkaç yıl sızıntıyı üzerinde olmadan yıllardır toprağa gömüleceksin. Dış kaplama çeşitleri kullandıkları için.

Anti-Corrosion Pipe.jpg

Anti-korozyon boru yüksek basınçlı Doğalgaz ana ekipman: Çelik Boru yastık Platform, arama tüp birim, çekiş makine, boru Delme makineleri, yüksek basınç silah makine, onarım platformu, İsale Hattı, çelik boru Isıtma fırını, vurdu makine anabilgisayar revizyon ve çelik fark kafes patlatma dönüş İsale Hattı borusu, silindir grubu, tekerlek hızlı ileri sar, platform revizyon. Anti-korozyon üretim hattı Anti-korozyon boru uygulanan tek katman fbe, çift katmanlı fbe, çift katmanlı PE olmak, katman s ve 3PE Anti-korozyon işlemi çift. En küçük işleme boru çapı φ104mm (4"), en büyük işleme çapı φ1600mm (63"), işleme kapasitesi 350 m 2/h maksimum yukarıda, üretim satırı dahil çelik boru iletim sistemi, yüzey işleme sistemi, boru vücut toz kaldırma Sistem, Isıtma sistemi, elektrostatik spreyleme, kaplama sistemi, boru su soğutma sistemi.

Anti-Corrosion Pipe 1-258.jpg

Son-kesme sistemi, hidrolik ve pnömatik sistemler, test sistemleri ve elektronik kontrol sistemleri. 3PE Anti-korozyon boru iyi yalıtım performansı vardır, ısı kaybı geleneksel kanal, uzun vadeli işlem veya can sadece % 25 daha fazla kaynak tasarrufu, belli ki enerji maliyetleri azaltmak ve hala oldukça güçlü su geçirmez ve korozyon direnci ve yapmak bir hendek var gerek doğrudan toprağa verileceğini yer altında veya su, inşaat da basit ve hızlı, kapsamlı maliyet da göreceli olarak düşük, düşük sıcaklıkta da iyi korozyon direnci ve darbe dayanımı, vardır ve belirli bir ortamda Ayrıca doğrudan donmuş toprakta gömülü.

Anti-korozyon üç katmanlı yapısı polietilen Anti-korozyon tabakası (3PE) tüp bileşik epoxy kaplama çelik ve polietilen iki tür anti-korozyon tabakası mükemmel özellikleri, interfacial özellikleri ve kimyasal-kalıptan çekilmiş Epoksi kaplama dayanıklılığını onları performansını oldukça geliştirilmiş haddelenmiş polietilen Anti-korozyon tabakası mekanik koruma özellikleri ile kombine. Dış koruyucu tabaka gömülü boru hattı, çok avantajlı olduğu gibi bu nedenle, şu anda bu boru hattının dışında dünyanın en gelişmiş Anti-korozyon teknoloji olarak kabul edilir. 3PE Anti-korozyon "" Sigara-"solventsiz" "enerji", "ekonomik" güzel prensip kirletici"iyi anti-korozyon etkisi doğrultusunda" boru. Onun yapısı ilkesidir: alt füzyon düğüm epoksi, Orta tabaka yapıştırıcı, haddelenmiş polietilen yüzey katmanıdır. Yüksek mukavemetli, korozyon direnci, asit, alkali, tuz, uzun servis ömrü onun özellikleridir.

Hot Tags: Anti-korozyon boru, Çin, üreticiler, tedarikçiler, boyutları

Sorgulama

You Might Also Like